برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

به رسمیت نمی شناسیم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در این که حضور شجاعی و حاج صفی در ترکیب تیم باشگاهی شان در برابر حریفی از رژیم صهیونیستی غیر متعارف و ناصحیح است شکی نیست. بعد از پیروزی انقلاب هیچ یک از تیم ها و قهرمانان ورزشی حریفانی که پرچم ستاره داوود داشته اند را به رسمیت نشناخته و با آن ها حاضر به مسابقه نشده و عزت دفاع از مظلومان را به رقابت با تیمی به نمایندگی از رژیمی که ماهیت جعلی و ظالمانه دارد ترجیح داده اند.


در همین راستا قهرمانان ما از چه افتخارات و مدال های خوش رنگی که گذشت نکرده اند تا آرزوی قهرمانی خود را فدای هدف متعالی تری نمایند. و هیچ گاه برای این امر شک و تردیدی وجود نداشته است. به هرحال اکنون این اتفاق افتاده و بدون شک این دو بازیکن مستحق برخورد شدید قانونی و انضباطی هستند. اما در این میان باید برخی از مسائل را نیز در نظر داشت. اول اینکه قطعاً همراهی این دو بازیکن با تیمشان به مثابه یک حرکت سیاسی تلفی نشود بلکه آن ها به زعم خودشان یک رفتار حرفه ای در چارچوب وظایف باشگاهی شان انجام داده اند. این که برخی ها سعی دارند دو بازیکن با سابقه تیم ملی را آنقدر تخریب کنند که گویی به عضویت ارتش رژیم جعلی درآمده اند دور از انصاف است. مسأله دیگر این که به هرحال بازیکنان پرشماری در رشته های مختلف در معرض لژیونر شدن قرار می گیرند. زمانی که یک باشگاه خارجی بازیکن ایرانی را می خرد توقع دارد در تمامی رقابت ها تیم را همراهی نماید پس ضرورت دارد آئین نامه ای توسط وزارت ورزش وجوانان تدوین شود که بر اساس آن افرادی که تابعیت ایرانی داشته و به عضویت باشگاه های خارجی در می آیند حتماً به گذاردن بندی در قراردادهایشان مکلف شوند که برای آن ها این حق وجود دارد که در صورت مواجه شدن با نمایندگان تیم های رژیم جعلی، بازیکن ایرانی می تواند در مسابقه حضور نداشته باشد تا بار دیگر این گونه اتفاقات چهره های ورزشی کشور را دچار مشکل نکند.

 

منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ چهارشنبه 18 مرداد 1396 شماره 5806

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید