برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

از ما گفتن بود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

علی کریمی سرشار از استعداد و توانایی است. چه آن زمان که فوتبال بازی می کرد و چه الان که کفش هایش را آویخته و منتظر وقوع اتفاقی ویژه است که باز بتواند در عرصۀ مستطیل سبز توانایی هایش را به نمایش بگذارد.


چند باری شانس خود را به عنوان مشاور، مدیر فنی و حتی سرمربی در لیگ برتر و لیگ یک امتحان کرد اما خیلی زود که نمی دانم اسمش را بگذاریم بدشانسی یا انتخاب بد مجبور شد عطای آن ها را به لقایش بخشیده و دوباره خانه نشین شود. شاید از سن علی کریمی برای فوتبال بازی کردن گذشته باشد ولی قطعاً این سن برای بیکار شدن بسیار پایین است آن هم با ثروت، شهرت و امکاناتی که امثال او دارند اگر زمینۀ فعالیت مورد علاقه و مناسبی برایشان پیدا نشود بسیار آزار دهنده خواهد بود. هر چند برخی فوتبالیست های مشابه وی فعالیت های تجاری گسترده ای دارند اما قاعدتاً فوتبال برای آن ها چیز دیگری است. الغرض! هر از چند گاهی کریمی آتشی در رسانه ها به پا می کند که هیچ اثری جز ایجاد دشمنی های جدید و تنش های بی اثر برای وی و فوتبال کشور به همراه ندارد. البته نمی خواهم بگویم سخنان وی ناصحیح است بلکه معتقدم این گونه افشاسازی ها اثری ندارد. کما این که خداداد عزیزی سال ها قبل از وی این گونه مصاحبه ها را انجام داده و هیچ دردی از خودش و فوتبال کشور دوا نکرده است. اگر فساد،  انحراف و یا مشکلی در فوتبال کشور و نظام اداری حاکم بر آن وجود دارد راه حل اش جار زدن در رسانه ها نیست و باید از طریق مجاری قانونی پیگیر حل و فصل آن بود. ضمن اینکه همه منتظر علی کریمی جدیدی روی نیمکت تیم های لیگ برتری هستند خیلی حیف است که بخواهد با این گونه هیجانات کاذب از مسیرش منحرف شود و یا انرژی اش به هدر رود. از ما گفتن بود!

 

منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ دوشنبه 22 آبان 1396 شماره 5884

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)