برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

خداییش پدیده ایم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
اگر نگاهی به پرونده های باشگاه های ایرانی و شاهکارهای مدیران شان در فیفا بیاندازیم به راحتی در می یابیم که به نسبت تمامی تیم های عضو فدراسیون جهانی فوتبال ما و باشگاه هایمان پدیده ایم!
اصلاً لازم نیست نگران کسر شش امتیاز از تیم پدیده نماینده اول فوتبال شهر مشهد مقدس در لیگ برتر باشید چون این اتفاق برای اولین بار نبوده و با پشتکاری که در نظام مدیریت فوتبال کشور وجود دارد قطعاً حالا حالاها این رشته سر دراز داشته و آخرین بار نیز نخواهد بود. نمی دانم مسئولان گینس چرا اقدام به ثبت این رکوردهای تاریخی نمی کنند؟ در همین حوالی زمانی که خیلی هم دور نیست تراکتور، پرسپولیس، استقلال و حالا پدیده جریمه، محروم و تنبیه شدند اگر کمی صبر کنیم به لطف درایت دوستان تا پایان لیگ تیم های مدعی دیگری هم وجود دارند که به این جمع اضافه می شوند. تصور بفرمایید علاوه بر پول و امکانات فراوانی که از سرمایۀ خصوصی و به ویژه دولتی در این زمینه ها هدر می رود چه آسیب وحشتناکی به اعتبار ما در عرصۀ بین المللی وارد می شود. ولی چه باک؟! شکر خدا هم پولش را داریم و هم تا دلتان بخواهد روی اش. مدیونید اگر احساس کنید کسی با این شاهکارهای مدیریتی از رو رفته، احساس مسئولیت کرده و یا به گونه ای اشتباه خود را می پذیرد. نسل در نسل از این مدیر به آن مدیر این افتخارات!! منتقل می شود و آب هم از آب تکان نمی خورد. اگر باز به تیریج قبای کسی برنخورد باید بگوییم هر چند به طور رسمی یک باشگاه پدیده در لیگ برتر داریم ولی در مدیریت فوتبال کشور خداییش همه پدیده ایم!! راستی با این اتفاقات مدیریتی شاید آن هایی که کی روش را قدرت طلب می خواندند مجبور شوند روزی از او حلالیت بطلبند که بخاطر پیش گیری از این گونه اتفاقات خیلی اوقات خودش مجبور می شود علاوه بر امور فنی در سایر امور هم دخالت کند. ولی حتماً غیرت داریم و بخاطر این که گفت بازیکنان لیگ برتر ما در حد جام جهانی نیستند حلالش نمی کنیم!
 
منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ دوشنبه 20 آذر 1396 شماره 5904

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)