برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

تام و جری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پرسپولیس هنوز از بدهی ژوزه خلاصی پیدا نکرده باید بیش از 2 میلیارد برای آنتونی گولچی خسارت پرداخت کند که حتی یک دقیقه برایش بازی نکرده است؛ تا شنونده می خواهد این خبر را هضم کند قوز بالای قوز یعنی حکم پرداخت خسارت سنگین به جری بنگستون می رسد. حالا پرسپولیس همچون "تام" باید به دنبال "جری" بدود تا بتواند یا او را راضی کند یا همچون تام بلاهایی از زمین و زمان بر سرش ببارد که گمانش را نمی کند.


هنگ نکنید باز هم خبری در راه است. 61 میلیارد تومان ناقابل از دارایی های پرسپولیس ناپدید شده و ما همچنان آنلاین یا به قول شما فرهنگ و ادبی ها "برخط" پای گیرنده ها نشسته ایم تا اخبار جدیدی از راه برسد. مطمئن باشید آب هم از آب تکان نمی خورد. نه کسی بازخواست می شود نه بازداشت. انشاءلله همانند رسوایی های موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز بانک مرکزی خسارت ها را پرداخت می کند! به زودی طی اطلاعیه ای اعلام می شود که طلبکاران پرسپولیس تا سقف 2 میلیارد ریال می توانند با در دست داشتن مدارک خود نسبت به دریافت مطالباتشان از جیب بیت المال اقدام کنند. خدا وکیلی مشکل فوتبال ما کمبود پول و امکانات نیست. مشکل فقدان مدیریت سالم و مقتدر، حیف و میل ها و ریخت و پاش های بی حد و حصر، تصمیمات مدیریتی خانمان سوز و مسائلی دیگر از این دست است. نگاهی به سیاه جامگان یا مشکی پوشان یا هر چیز دیگری که اسمش را می گذارید بکنید تا به راحتی ببنید باشگاهی که هنوز در انتخاب یک نامی که در مراجع قانونی پذیرفته شود مشکل دارد اکبر میثاقیان را کنار می گذارد و بعد با انتخاب جانشینانی که از خود او کمتر هستند اوضاعش روز به روز سیاه تر می شود تا جایی که الان حسرت همان روزها را می خورد. کاش کمی دقت و عقلانیت و صداقت بیشتر چاشنی این فوتبال بود تا این گونه کام مردم تلخ نمی شد. احساس می کنم همین اتفاق در کمین سپید رود رشت است. نمی دانم چه کسی دست آخر جانشین نظر محمدی می شود. شنیدم ها، ولی یادم نیست! خدایا اسمش چه بود هر چه فکر می کنم یادم نمی آید گفتند کی سرمربی سپید رود شد؟ ولش کنید به ذهنمان فشار نیاوریم روانشاد باشید!

منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ پنجشنبه 23 آذر 1396 شماره 5906

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)