برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

عقاب که روی درخت نمی نشیند!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تا دروازه بان آبی ها و قرمزها دو تا پنالتی می گیرد و چند هفته ای کلین شیت می کند فوراً می شود عقاب آسیا و اسطوره یا عابدزاده و حجازی! الان لطفاً یکی برای من توضیح بدهد بر چه اساسی بیرانوند و یا حسینی را این چنین بزرگ می کنید؟


واقعاً مگر چه اتفاقی افتاده است؟ اگر بیرانوند رکورد لیگ برتر و کلین شیت را شکست و بعد از آن دروازه بان آبی پوشان در چند بازی پیاپی دروازه اش را بسته نگاه داشت و رکورد کلین شیت را از آنِ خود کرد  این تازه اول راه و فرصتی است که آن ها بتوانند خودشان را اثبات کنند. به یاد بیاورید همین تبلیغات و جوسازی ها باعث شد سید مهدی رحمتی جوگیر شود و کاری بکند که دیگر رنگ تیم ملی را به چشمش نبیند. عجله نکنید! حسینی اوج گرفته است. ولی نه در افلاک و بر فراز آسمان، نه در قلۀ رفیع کوه ها و نه در حد تیم ملی! او و بیرانوند تازه روی درخت نشسته اند، تازه پریدن را یاد گرفته اند و هنوز خیلی فاصله دارد بخواهند چیزی شوند که برخی رسانه ها از آن ها یاد می کنند. آخر بی انصاف ها اجازه دهید لااقل با تیمش در جام حذفی یک عنوان را کسب کند بعد او را با حجازی بزرگ و اسطوره فراموش نشدنی فوتبال ایران مقایسه کنید. شما را به خدا بس است! بلایی که گروهی از هوارداران افراطی و رسانه های جو گیر سر امثال طارمی، رضاییان، قائدی و ... آورده اند که آن ها را از مسیر پیشرفت خارج کردند کافیست. اجازه دهید خودشان بزرگ شوند شما بزرگشان نکنید. اگر در روند طبیعی پیشرفت آن ها خللی ایجاد نکنید شاید آن ها به همان جایی برسند که شما دوست دارید. البته شاید! حسینی روی درخت نشسته است. پس عقاب نیست. چون اصولاً عقاب ها روی درخت نمی نشینند. پس عجله نکنید. اجازه دهید وقتی بر فراز آسمانِ پیشرفت پرواز کرد او را حجازی بخوانیم.

منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ دوشنبه 25 دی 1396 شماره 5934

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)