برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

پادرمیانی نکنید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

«پسرمان را می خواستند مثل یک مرغ چال کنند» این جمله دردناک ترین سخن پدر و مادر مرحوم شاکر و نسیم خضرنژاد مدیرعامل آبی پوشان ماندگار است که چند روز قبل که مهمان خبر ورزشی بودند عنوان کردند. «بايد مشخص شود چه كسي راننده بوده است. اصلاً جريان پرادو چه بوده كه از پشت به ماشين آنها زده؟ راننده آن چه كسي بوده است؟ جايي كه آنها قبل از تصادف بودند، كجا بوده؟

بنويسيد ما پيگيري كرديم ولي اطلاعي نداريم. بايد بدانيم بچه مان كجا بوده  است و با چه كساني بوده و چطور اين اتفاق افتاده است؟» مجموع این جملات یعنی تلاش یک خانواده داغدار برای احقاق حق یک جوان ناکام. خودتان را بگذارید جای این خانواده و ببینید چگونه می سوزند. از یک طرف گل پرپر شدۀ خود را به خاک سرد سپردند و از طرف دیگر احساس می کنند در حق فرزند آن ها اجحاف شده است. برای یک بار هم که شده بدون هیچ گونه مصلحت اندیشیِ بیجا بیایید کاملاً شفاف سازی کنیم. اگر فرض را بر صحت ادعای این خانواده بگذاریم باید تا انتهای خط پیش برویم تا مانعی جدی باشد برای تکرار این گونه اتفاقات تلخ. لطفاً کسی وساطت و پادرمیانی هم نکند که نقش فوتبالیست حاشیه ساز جوان را کمرنگ کند. باید حقیقت کاملاً شفاف شده و هر کسی که خطایی از او سر زده است به قول راهوری ها اِعمال قانون شود. بگذارید آن چنان که مردم توقع دارند حقوقشان پیگیری شده و عدالت اجرا شود. مسئولان ذیربط باید اثبات کنند که این جمله خانواده مرحوم «که جان قائدی برایشان مهمتر بود جان پسر ما نه» در مورد آن ها صدق نمی کند و همۀ مردم را به یک چشم می بینند. الان تنها چیزی که کام یک خانواده ایرانی که جوان برومندش را در حادثه ای ناگوار از دست داده کمی شیرین می کند حلاوت عدالت و شفافیت است. به آن ها کمک کنیم که از دردشان کاسته شود و کمی دلشان آرام بگیرد. دم بچه های تحریریه خبرورزشی هم گرم که صدای آن ها را از تریبون خود پخش کردند. انشالله با یاری رسانه ها و مسئولین مربوطه با مشخص شدن دقیق ابعاد موضوع و اجرای عدالت کمی از تلاطمی که در دل پدر و مادر احمد رضا وجود دارد کاسته می شود.

منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ چهارشنبه 25 بهمن 1396 شماره 5958

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)