برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

فعلاً آتش بس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

توپخانه علي كريمي آن‌قدر آتشين است كه اين روزها هرگاه خبرنگاري سراغ او مي‌رود همگان منتظر خبر، افشاگري و جنجال جديدي هستند. خصوصاً وقتي به برنامۀ 90 رفت و با واكنش دور از انتظار كارلوس كي‌روش مواجه شد و به دنبالش بسياري از پيشكسوتان فوتبال و ساير چهره‌هاي مشهور در اين رابطه موضع‌‌گيري كردند و هواداران روي سكوها هم حسابي از خود عكس‌العمل نشان دادند همه و همه خبر از حاشيه‌اي براي فوتبال كشور داد كه ممكن است تا شروع جام جهاني‌ كه خيلي هم زمان نداريم آسيب‌هاي فراواني براي ما به همراه داشته باشد.

سخنان كريمي كه با خشم و تعصب فراواني ابراز مي‌شود نشان از دست‌هاي پشت پرده‌اي دارد كه دلِ فوتبالي‌هاي واقعي مستطيل سبز را به شدت مي‌سوزاند اما اينكه آيا اكنون پيش كشيدن اين حرف‌ها با توجه به اتفاق مهمي كه پيش‌ رو داريم صحيح است يا خير امر مهمي است كه بايد به آن توجه كرد. خصوصاً با روحيه جنجالي و طلبكارانه‌اي كه سرمربي تيم ملي دارد بايد مراقب باشيم تلاش چندين سالۀ جوانان كشور براي حضور در جام جهاني‌ كه اكنون با اميدواري بسياري در مردم براي كسب نتايج آبرومندانه همراه شده است هدر نرود. مرد شمارۀ 8 قرمزها بايد ضمن مشورت با سينه‌سوخته‌ها و بزرگان فوتبال كشور در تداوم مسيري كه در پيش گرفته كمي تجديدنظر كند تا عواقب نتيجه نگرفتن احتمالي تيم ملي گريبان او را نگيرد. چون همگان مي‌دانيم مرد پرتغالي به خوبي مي‌داند كي و چگونه موضع‌‌گيري كرده و بار مسئوليت را به گردن ديگران بيندازد. هرچه باشد در انديشۀ حرفه‌اي‌هايي همچون كي‌روش منافع شخصي بر هر چيزي اولويت دارد پس مراقب باشيم منافع ملي ما قرباني روحيۀ ماجراجوي او نشود. خلاصه اينكه اگر فعلاً آتش‌بس برقرار شود تا جام جهاني‌ برگزار شده و سپس به دور از جنجال حرف‌هاي كريمي و ساير افرادي كه نقدهاي جدي به مديران فدراسيون فوتبال دارند پيگيري شود به نظر تصميم عاقلانه‌اي است. نهايت سخن اينكه اگر صحت ادعاهاي جادوگر اثبات شود خيلي دردناك است و مراجع ذيصلاح قانوني بايد بدون هيچ‌گونه اغماضي با متخلفين برخورد كنند.

منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ دوشنبه دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ شماره 5962

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)