برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

برای او که به سفر قطر کرد!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مهدی طارمی بازیکن سابق پرسپولیس که اکنون در لیگ ستارگان قطر توپ می زند قبل از بازی تیمش مقابل پرشورهای تبریزی در لیگ قهرمانان آسیا در گفتگویی اعلام کرد: « از این که با یک تیم ایرانی روبرو می شوم خوشحال نیستم ولی می خواهم انگیزه ام را مقابل تراکتور نشان دهم» که به خوبی هم نشان داد.

طارمی به خوبی نشان داد که هنوز هیچ تغییری نکرده است کماکان وقتی اراده کند خوب گل می زند، بسیار موثر بازی می کند و در جایی که باید خودش را به خوبی نشان می دهد و البته کماکان با اعتماد به نفس کاذب پشت توپ قرار می گیرد و پنالتی خراب می کند! شماره 9 سابق سرخ ها همچون گذشته یک روز سرد است یک روز گرم، لحظه ای بهترین مهاجم است و لحظه ای دیگر بهترین گل نزن، یک روز کنسرو اعتماد به نفس است و روزی دیگر قالبی از یخ و این فراز و فرودها و رنگ عوض کردن های رفتاری اش همچنان ادامه دارد. ضربات مهلکی که به خودش و تیمش در جریان همین گونه رفتارهایش وارد شد هنوز اثراتش تمام نشده ولی نمی دانم چرا احساس می کنم آن چنان که باید و شاید عبرت نگرفته است. اگر یهویی خبردار شدید وی اردوی تیم قطری را رها کرد و با هدفی نامعلوم تصمیمی دور از انتظار گرفت خیلی تعجب نکنید چون وی همچنان یک بام و دو هواست. شاید دل اکثر هوادران فوتبال بیشتر از این که بخواهند او انگیزه اش را نشان دهد بخواهند او تدبیرش را نشان دهد، وقار رفتاری و منش اخلاقی اش را بروز و ظهور دهد تا بتوانیم احساس کنیم که می شود به او تکیه کرد و بر توان فنی و اثر گذاری اش در سطح ملی دل بست. طارمی واقعاً به سفر قطر کرده!! پس لطفاً یکی به ایشان یادآوری کند آن جا ایران نیست که هوایش را داشته باشند و در برابر اشتباهات و ضررهای مالی و رفتاری که وارد می کند چشمانشان را بندند. مراقب رفتارش باشد که در تیم های عربی مرتکب اشتباهی نشود که داغش بر دل فوتبال کشور بماند.

منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ چهارشنبه 2 اسفند 1396 شماره 5964

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)