برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

چرا هیچوقت از من راضی نیستید؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

«فریادها و گلایه‌ های کارلوس کی‌روش از خبرنگاران در آخرین نشست سال» و «چرا هیچوقت از من راضی نیستید؟» تیتر دیروز برخی از رسانه ها در پایان بازی دوستانه ایران و سیرالئون و توصیف سخنان و حال و هوای سرمربی تیم ملی بود. آن قدر گلایه ها و انتقادها به بازی تدارکاتی تیم ملی گسترده بود که در زمان استراحت بین دو نیمه بازی و حتی دقایقی بعد از شروع نیمه ی دوم مسئول روابط عمومی فدراسیون فوتبال مجبور شد روی آنتن زنده ی برنامۀ فوتبال برتر در ارتباط با این بازی توضیحاتی بدهد.

اینکه برگزاری چنین بازی قبل از جام جهانی چرا و با چه انگیزه ای بوده است برای شخص بنده نیز در هاله ای از ابهام قرار داشته و غیر قابل توجیه به نظر می رسد. اما شخصاً معتقدم باید به تشخیص فنی و تصمیمات تخصصی کارلوس کی روش احترام گذاشت. مهم این است که برنامه های مورد نظر وی به نحو احسن انجام پذیرد چون در نهایت خود اوست که باید پاسخگوی نتایج تیم ملی باشد. شکی نیست که مرد پرتغالی در بسیاری از مواقع زیاده خواه بوده و حتی به قول معروف پایش را از گلیمش درازتر کرده و در جاهایی به جای مدیران فدراسیون هم تصمیم گرفته است. اما در این مورد خاص باید حق را به او داد. اوست که تصمیم می گیرد با چه تیمی بازی کنیم یا نه، کدام بازیکن به اردوی تیم ملی فراخوانده شود، چه کسی تنبیه و اخراج شود و مواردی دیگر از این دست. به بیان ساده تر همان طور که دخالت وی در امور مدیریت فوتبال ایران پسندیده نیست و زیاده خواهی هایش غیر قابل قبول است از این طرف دخالت کردن در امور فنی و یا بی محابا نقد و نظر دادن در این راستا هم امری دور از منطق است. آرام باشیم، کادر فنی و تیم ملی را حمایت کنیم به تصمیماتشان احترام بگذاریم و کمک کنیم تا بتوانند در جام جهانی نتایج قابل قبولی برای فوتبال ایران به ارمغان بیاورند هر چند که بنده نیز حکمت بازی با تیم سیرالئون را متوجه نشدم!

منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ دوشنبه 29 اسفند 1396 شماره 5985

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید