برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

برای آقای محترم نیمکت سرخ

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پرسپولیس برانکو برای دومین بار پیاپی قهرمان لیگ برتر ایران شد. با یک حساب سرانگشتی این پرسپولیس با یک نائب قهرمانی، دو قهرمانی و یک عنوان سوپر جام و صعود به جمع چهار تیم برتر آسیا سه سال رویایی را پشت سر گذاشته و به شایستگی و مقتدرانه بیشتر از هر وقت دیگری دل هواداران خود را شاد و امیدوار نموده است. سال های بسیاری بوده سرخ پوشان پایتخت ستارگانی به مراتب درخشان تر از جمع فعلی را در ترکیب خود داشته ولی به چنین افتخاراتی نرسیده بودند چرا که در آن زمان مردی همچون برانکو را در رأس کادر فنی خود نداشته اند.

آقای محترم نیمکت سرخ دست مریزاد! اما یادت باشد فوتبال بی رحم است و مردم فراموش کار! اگر در فصل آینده تیم شما نتواند این روند را ادامه دهد خیلی زودتر از آن چه تصور می کنید بسیاری از افراد چشم شان را بر روی این همه افتخارات بسته و شعار حیا کن رها کن سر می دهند. گوشه ای از این بی معرفتی را در همین دو سه هفتۀ اخیر که تیم شما کمی شادابی گذشته را نداشته و یکی دو شکست در کارنامه اش ثبت شد با چشمان خود مشاهده کردید. بعضی اوقات آن قدر این بی انصافی ها آزار دهنده بود که مرد معمولاً آرام کوروات را از کوره به در کرده و مجبورش می کرد که آمار و ارقام سال های اخیر ارتش سرخ را به خبرنگاران و منتقدان یادآوری نماید. اما واقعیت آن است که با چشم انداز موجود برای تداوم این روند، مدافع عنوان قهرمانی در فصل آینده سال سختی را پیش رو خواهد داشت. از یک طرف محرومیت از پنجره نقل و انتقالات، بلاتکلیفی در رأس مدیریت باشگاه، بدهی های فراوان به بازیکنان فعلی، اختلافات داخلی کادر فنی با برخی بازیکنان مثل محسن مسلمان، چالش تمدید قرار داد بازیکنان و از طرف دیگر اکنون حریف قدرتمندی مثل استقلال که با روندی که امسال با سرمربی آلمانی خود در پیش گرفته قطعاً سال آینده مدعی جدی قهرمانی خواهد بود. همان چیزی که حتی تصورش خاطر پرسپولیسی ها را مکدر می کند. پس لازم است با توجه به جریانات حاکم و محدودیت های موجود سرخ پوشان قدر داشته هایشان را بیشتر از گذشته بدانند و مسائلی همچون محسن مسلمان، منشا و غیره را با هزینه های کمتری حل و فصل نمایند تا سال بعد هم همان چیزی باشند که در سه سال اخیر بوده اند.

منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ دوشنبه 20 فروردین 1397 شماره 5991

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)