برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

مزاحمت استقلالی ها برای جشن جیمی جامپ ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جام حذفی ما همه چیزش به هم می آید. این دوره از مسابقات که با عنوان جام آزادی سازی خرمشهر برگزار می شود روندش به گونه ای است که در آن می توان حتی بدون رویارویی با تیمی از لیگ برتر یا حداکثر یک تیم لیگ برتری به دیدار فینال رسیده و قهرمان شد،

استادیوم بازی نهایی آن حتی در حد برگزاری بازی های لیگ یک نیست، هر تیمی در هردوره ی آن می تواند با کمترین هزینه از ادامه ی بازی ها انصراف دهد و آب هم از آب تکان نخورد، برای برگزاری بازی نهایی باید کلی ناز تیم دسته یکی را کشید که تو رو خدا دربازی نهایی حضور پیدا کنید و خلاصه این که همه ی امور آن به هم می آید و به گونه ای برگزار می گردد که حتی در حد فوتبال غیر حرفه ای ایران هم نیست چه رسد به استانداردهای آسیایی و یا جهانی. نگاهی به جشن قهرمانی آبی ها بیاندازید تا با چشمان خود فضاحت مدیریتی در برگزاری بازی نهایی را ببینید. آن جه به چشم می آمد مزاحمت کادرفنی و بازیکنان استقلال در جشن جیمی جامپ ها بود. هر کسی با جام عکس می اندازد، یکی از آن خوشش می آید و جام را به منزل می برد، مدال یکی دو بازیکن گم می شود و خلاصه این که شهر فرنگی از رنگ های مختلف بی کفایتی و ناشایستگی است که اعتبار فوتبال ایران را در قالب برگزاری جام حذفی به حراج می گذارد. به راستی چرا باید هر سال این اتفاق تکرار شود و مسئولان مربوطه فکری مناسب در جهت بازطراحی شیوۀ برگزاری بازی ها، نحوۀ قرعه کشی و میزبانی و همچنین تدارکات و جشن بازی نهایی نکنند. جا دارد مسئولان استقلال طی بیانیه ای از عموم جیمی جامپ ها و افراد غیر مسئول که در زمین حضور داشتند و بازیکنان و کادر فنی استقلال مانع برگزاری شادی و عکس انداختن آن ها با جام و مدال ها بکنند به عمل آورند!!

منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 شماره 6012

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)