برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

واقعاً کار سختی است؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نارنجک، ترقه، دود و صداهای مهیب به علاوه ی بی نظمی و فحاشی و خیلی دیگر از همین جنس واژگان و اتفاقات نامبارک سال هاست در سکوی تماشاچیان فوتبال ایران خود نمایی می کند. آب هم از آب تکان نمی خورد و کسی هم کاری ندارد. عنوان فرهنگی هم که فقط پیشوندی تشریفاتی و تقریباً بی خاصیت قبل از عنوان ورزشی باشگاه های ایران است.

حالا در بازی های داخلی باشد یک جوری می شود سر و ته کار را جمع کرد ولی وقتی دشمنی قسم خورده ای به خباثت خاک بر سرهای سعودی همواره دنبال دست یابی به چنین بهانه هایی هستند واقعاً این کار تماشاچیان به هیچ عنوان جای بخشش و اغماض ندارد. در بازی آسیایی ذوب آهن و استقلال در میان بهت داور و ترس بازیکنان هر لحظه امکان بارش نارنجک یا ترقه ای وسط میدان وجود داشت که می توانست به راحتی باعث مرگ کسی و یا آسیب دیدگی و نقص عضو گردد. هنوز قلب مان از داغ تاریکی چشم هوادار استقلال در بازی فینال جام حذفی آرام نگرفته که باز حرکتی خطرناک و غیر قابل توجیه که می توانست خساراتی غیر قابل جبران به بار آورد. در کنار همۀ این حرف ها نمی دانم واقعاً از لحظ امنیتی کنترل ورود این گونه مواد به ورزشگاه ها کاری سخت و غیر ممکن است؟ با توجه به فناوری های پیشرفته ای که وجود دارد چگونه این تماشاچیان به راحتی با خود ترقه و نارنجک وارد استادیوم می کنند؟ حتماً باید اتفاقی مثل اتفاق ورزشگاه خرمشهر بیافتد تا مسئولان مربوطه فکری اساسی بکنند؟ یک یا چند جوان یا نوجوان جوگیر و یا حتی مغرض و کم عقل کاری می کنند که ممکن است هیچ گاه نتوان اثرات آن را جمع کرد. پس آقایان لطفاً قبل از آن که داغی جدید بر دل خانواده ها بنشیند یا محرومیتی دیگر بر فوتبال ایران وارد شود فکری اساسی بکنید.

 

منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 شماره 6016

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)