برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

برای حذف تیم ملی دعا كنید!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چون ستاره ی مورد نظر من به جام جهانی نرفت و از لیست تیم ملی خط خورد، چون از کی روش خوشم نمی آید، به خاطر این که زودتر سرمربی تیم ملی برکنار شود چون آدمی چنین و چنان است، به دلیل این که نمی خواهم در کل کل های آبی و قرمز کم بیاورم و ده ها مورد دیگر از این دلیل تراشی ها را در فضای مجازی و برخی رسانه ها و گفت و شنودهای سطح پایین می بینیم که هر یک به شکلی خواهان حذف زود هنگام تیم ملی از جام جهانی و بازگشت ملی پوشان در کمترین زمان ممکن است.

این اتفاق دقیقاً همان ماجرای گل به خودی هایی است که همیشه ما به خودمان می زنیم. شاید هیچ کجای دنیا چنین دلیل تراشی ها و بهانه جویی ها برای آرزوی ناکام شدن تیم ملی یک کشور دیده نشود که برخی این گونه از صمیم دل آرزوی نتیجه نگرفتن تیم ملی را دارند. آدم نمی داند نگران حضور بهترین بازیکن جهان کریس رونالدو و تیمش یا اسپانیا قهرمان اسبق اروپا و جام جهانی و یا مراکش تیم خوش فرم آفریقایی در میان رقبایمان باشد یا مراقب باشد کسانی از داخل کشور که روحیه ی بازیکنان را با دلایلی واهی نشانه می روند. بد یا خوب، دوست داشتنی یا دوست نداشتنی، قوی یا ضعیف این لیست و این جوانان ترکیب تیم ملی ایران را در جام جهانی تشکیل داده اند. تیم ملی که با وجود محدودیت هایی که برایش ذکر می گردد در دوره ی اخیر بیشترین هزینه از جیب بیت المال برایش شده است که فقط یک قلم آن دستمزد چندین برابری سرمربی نسبت به ادوار گذشته است. پس واقعاً دلیل دعا کردن برای نتیجه نگرفتن تیم ملی و سیاه نمایی و هوچی گری در فضای مجازی آن هم به دلایل کودکانه چیست؟ واقعاً اگر من آبی و یا قرمز هستم و بازیکن مورد نظرم به تیم ملی دعوت نشده است چرا باید آرزوی ناکامی برای جوانان سرزمینم داشته باشم. مگر یک یک بچه های ملی پوش ایرانی نیستند؟ پس یا لطفاً برای حذف تیم ملی دعا نکنید و یا اگر نمی توانید دل خود را از بغض های درونی تان خالی کنید لااقل بلند بلند دعا نکنید. چون این قرعه سخت برای تیم ملی کافی است. باشد که خدا زمزمه های شما را بشنود و دعایتان را اجابت کند!


منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ چهارشنبه 23 خرداد 1397

 

http://www.khabarvarzeshi.com/fa/news/166483/%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%7C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B9%D8%A7-%D9%83%D9%86%DB%8C%D8%AF

 

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)