برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

خداحافظی آموزنده

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

وحید طالب‌لو، دروازه‌بان سابق تیم ملی و باشگاه‌های استقلال، شاهین بوشهر، راه‌آهن و فولاد خوزستان دستکش‌ هایش را آویخت و از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. پسر مؤدب و خوش‌قد و قامت آبی‌ها که سال‌ها در این تیم خوش درخشید و در حالی که امید می‌رفت مرد شماره یک تیم ملی و ستاره‌ای درخشان درون دروازه تیم ملی باشد، شاید به تمامی آنچه شایسته اش بود، نرسید. طالب‌لو مثل برخی بازیکنان ارتباطات خاص با هواداران و رسانه‌ها نداشت و جز صلاحیت‌های فنی اش هیچ‌گاه حامی دیگری پشت سرش ندید.

شاید بشود گفت: برای همین اتفاقات هم بود که تمامی استعداد و قابلیت‌هایش در طول دوران بازیگری به شکوفایی نرسید و بخش قابل توجهی از آن برای همیشه از بین رفت. زمانی که روی نیمکت می‌نشست، هیچ‌گاه حاشیه‌ای ایجاد نکرد و زمانی که او به آبی‌ها وفادار بود، باشگاه استقلال دیگری را به او ترجیح داد ولی در طول همین زمان هم وی از خود خویشتن‌داری و ادب نشان داد تا جایی که هیچ‌گاه هواداران آبی نتوانستند انگ حاشیه‌سازی به او بچسبانند. طالب‌لو در متن خداحافظی اش از هواداران سرخ هم به‌خاطر اینکه هیچ‌گاه به او توهین نکرده و از آن‌ها توهین نشنیده، تشکر کرد. آری کسی به طالب‌لو توهین نمی‌کرد، چون ادب و متانت و رفتار به دور از حاشیه او حریمی برایش ایجاد می‌کرد که حتی آتشی‌ترین هواداران فوتبال هم به خود اجازه توهین به او را نمی‌دادند. چیزی که در برخی دیگر از قدیمی‌های استقلال مثل زرینچه، نامجو مطلق، چنگیز، علی‌رضا اکبرپور و... هم وجود داشت. کاش فوتبال ما سالم‌تر بود تا امثال وی بیشتر به چشم می‌آمدند و حمایت می‌شدند و کاش بازیکنان دیگر هم در طول دوران حرفه‌ای آن گونه رفتار کنند که کسی به آن‌ها توهین نکند و توهینی نشوند.

منبع: روزنامه خبرورزشی

 

https://www.khabarvarzeshi.com/fa/news/173283/%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%7C-%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87

 

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید