برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

مو قشنگی عیب نیست!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فوتبال این مملکت کم ستاره و بازیکن آینده‌دار را به‌خاطر مسائل اخلاقی و حاشیه از دست نداده است، اما جالب اینجاست که هیچ کدام از این تجارب عبرت نمی‌شود و کماکان برخی ستاره‌ها حاشیه‌ها را رها نمی‌کنند و برخی باشگاه‌ها آن‌طور که باید با چنین مقوله‌ای مبارزه نمی‌کنند. وقتی جوانی کم سن و سال را از شهرستان به تهران می‌آوریم و لباس باشگاهی که بازی کردن در آن آرزوی بسیاری از جوانان این مملکت است را تنش می‌کنیم و جیب‌هایش را پر از پول، آن وقت اتفاقاتی می‌افتد که نباید.

حالا این وسط اگر یکی مثل برانکو پیدا شد که کوچک‌ترین حاشیه از نوع اخلاقی و یا غیر از آن را به هیچ‌گونه‌ای برنتابید و حتی در شرایطی که تیمش محروم است به‌خاطر اصول اخلاقی و حرفه‌ای بازیکن را کنار گذاشت، ممکن است بقیه حساب کار دست‌شان بیاید ولی وای به حال آن جا که مماشات بی‌جا و سهل‌انگاری صورت پذیرد. از زمانی که مهدی قائدی بازیکن خوش‌تکنیک در جمع آبی‌ها حضور یافت همه امیدوار شدیم که ستاره‌ای درخشان و جدید در تیم ملی فوتبال ایران ظهور پیدا کرده است، اما دیری نپایید که رفتار‌های پرحاشیه وی خط بطلانی بر تمامی خوش‌خیالی‌ها کشید. حاشیه پشت حاشیه! بعد از آن اتفاق وحشتناکی که برای وی افتاد و منجر به فوت جوان مردم شد، فکر کردیم مسئولان مربوطه چنان با وی برخورد می‌کنند که برای همیشه حتی فکر این‌گونه رفتار‌های غیر‌طبیعی هم به ذهنش خطور نکند، اما وقتی در قالب بازی‌های تیم ملی امید مو‌های قشنگش را دیدیم، متوجه شدیم انگار قرار نیست در رفتار وی تغییری ایجاد شود. هر چند او جایگاهی که در آن قرار گرفته را نمی‌شناسد و موقشنگی را عیب نمی‌داند ولی آن‌هایی که می‌دانند، به او بگویند بازیکنی که در این سن و سال به جای تمرکز بر وظایفش و توجه به مسئولیت سنگینی که لباس استقلال و تیم ملی برایش ایجاد می‌کند گرفتار این‌گونه حاشیه‌ها شود، به همان جایی خواهد رفت که امثال او رفتند و آخر و عاقبت ندارد. حیف از استعداد نابی که بخواهد این‌چنین نابود شود. باید مسئولان استقلال برای هدایت وی اقدامات جدی‌تری انجام دهند.

 

منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ سه شنبه 6 شهریور 1397

 

https://www.khabarvarzeshi.com/fa/news/176901/%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%7C-%D9%85%D9%88-%D9%82%D8%B4%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D8%B9%DB%8C%D8%A8-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA

 

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید