برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

خودتان باشید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تراکتورسازی تبریز بعد از سال ها عدم حضور در سطح اول فوتبال ایران به لیگ برتر راه یافت و با شور و هیجانِ وصف ناشدنی هواداران خود سبک و سیاق جدیدی از حمایت یک تیم ورزشی را به تصویر کشید. آن قدر هواداران سرخ پوشان تبریز متفاوت و پر هیجان بودند که خیلی زود لقب پرشورها را به خود اختصاص دادند و حتی در شرایطی که تیم شان از نظر فنی آماده نبوده و یا از کیفیت لازم فاصله داشته است بازی در زمین اختصاصی آن ها برای تیم های مقابل با سختی های فراوانی برگزار می گردید.

همچنین آن ها با شعار معروف "عیبی یوخ" در زمان دریافت گل یا شکست تیم شان، در فوتبالی که هوادارانش صرفاً نتیجه گرا بودند اتفاق جدیدی را رقم زدند که بسیار هم دوست داشتنی و مورد توجه بود. اما در سال های اخیر برخی با جو سازی رسانه ای تلاش دارند ضلع سومی به کری های آبی و قرمز فوتبال ایران اضافه کنند که با توجه به برخی اتفاقات رخ داده حس خوبی به انسان دست نمی دهد. همراه آوردن پرچم کشورهای بیگانه، شعارهای قومیتی، فحاشی و مسائلی از این دست نه در شأن ورزش است و نه در شأن پرشورها. شاید شما بگویید فحاشی در بسیاری از ورزشگاه های ایران و خصوصاً در بین تماشاچیان سرخابی هم هست. بله هست. ولی واقعیت آنست که پرشورها اهل این حرف ها نبودند و این که بعد از چند سال که پرچم دار اخلاق و فرهنگ متفاوتی در هواداری فوتبال بودند آرام آرام آن ها هم گرفتار برخی مسائل حاشیه ای شدند که از سال ها قبل در ورزشگاه های ایران فرهنگ و ادب را آزار می داد بسیار نامناسب است. پرشورهای عزیز لطفاً خودتان باشید. با همان اشتیاق و هیجان وصف ناپذیر، با همان سطح و کلاس بالا و فرهنگ و ادب متفاوت، اصلاً نیازی نیست شما اثبات کنید هوادارانتان از سرخابی ها بیشتر است! همین که شما پرشورترین هواداران ایران را دارید کافیست. تراکتور کم هوادار ندارد. پس لازم نیست با مسائل حاشیه ای دیده شوید. شما با شور و هیجان و البته ادب و فرهنگ متفاوت شناخته می شوید نه با آن چه در فضای مجازی و برخی بازی های اخیر در ورزشگاه ها ایجاد می کنید!

منبع: روزنامه خبرورزشی مورخ سه شنبه 11 آذر 1397 شماره 6173

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)