برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

زندگی کردن "جَنَم" می خواهد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

⛱ جنَم داشته باش و آن طوری که دلت می خواهد زندگی کن. خودت فرمانده بلامنازع زندگی ات باش و اجازه نده امر و نهی دیگران یا سلایق و خواسته هایشان تو را از دوست داشتن هایت باز دارد. راحت باش هر کاری دلت می خواهد انجام بده. فقط حق کسی را پایمال نکن، دل کسی را نشکن، پایت را داخل کفش کسی نکن و یادت باشد خدایی هست که همه چیز را خوب می بیند. بعد دیگر هیچ چیز اهمیتی ندارد جز تو و خواسته های دلت. شادمانه و عاشقانه زندگی کن آن طوری که دلت می خواهد.

⛱ زندگی کردن جَنَم می خواهد، جسارت می خواهد؛ باید بتوانی نه بگویی، چار چوب ها را بشکنی و عادت های غلط را با سلیقه خودت تغییر دهی. اگر این گونه نباشی گرفتار روزمرگی هایی می شوی که دیگران به تو دیکته کرده اند. این تویی و رودخانه خروشان زندگی که تنها یک بار می توانی در آن شنا کنی. پس فرصت را از دست نده و زندگی را هنرمندانه آن طوری نقاشی کن که دلت می خواهد. خریدار واقعی تابلوی نقاشی زندگی ما فقط خداست پس تنها تأیید و قضاوت او مهم است. بیخیال دیگران ..

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00 (1 رای)