برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

از بی تفاوتی ها بترسید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

⛱ به عقب برگرد، کمی گذشته را با خودت مرور کن؛ همانی که دور سرت می چرخید، به ریز و درشت کارهایت گیر می داد، رفت و آمدهایت را چک می کرد، در تمام لحظات زندگی ات حضور داشت، مشتاقانه دور سرت می چرخید، برای دیدنت لحظه شماری می کرد، بعد از هر جدایی و خداحافظی بی تاب دیدار مجدد تو بود حالا کجاست؟ چگونه است؟ چه می کند؟ اگر دیدی دیگر کاری به کارت ندارد، به اعمالت نمی پیچد، زشت و زیبایت برایش مهم نیست، به مرحله تازه ای رسیده به نام: "بی تفاوتی".


⛱ "بی تفاوتی" سم است، زهر است، خطرناک است. معنایش از جدایی بدتر است از بی تفاوتی ها بترسید. نگذارید آنهایی که جانشان به جان شما وصل است به نقطه ای برسند که دیگر هیچ چیز شما برایشان مهم نباشد. اجازه ندهید بد و خوب شما دیگر اهمیت نداشته باشد. آنقدر موضوعات را کش ندهید تا نتوانید سر و تهش را جمع کنید. اگر برای کسی متفاوت بودید متفاوت بمانید تا به بی تفاوتی نرسد. بی تفاوتی ها و بی توجهی ها آغازِ پایان زندگی است. نگذارید اتفاق بیفتد.‌

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)