برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

نمی‌خواهم عاشق‌تر باشم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

⛱ نمی‌خواهم عاشق‌تر باشم یا بیشتر دوستش داشته باشم، نمی‌خواهم تا نام و یاد او به میان می آید سر از پا نشناخته و دست و پایم را گم کنم، یا یک‌تنه بار تمام بی تابی ها را به دوش بکشم و همواره نگران او شوم، دلم نمی‌خواهد بیش از او اشتیاق داشته باشم یا کاسه داغ تر از آش خواسته ها و آرزوهایش باشم.

⛱ لعنت به دل رسوا و مهربان، لعنت به دلشوره های بی‌کران، لعنت به تلخکامی فراق و هجران، لعنت به احساسات بی پایان، لعنت به زبانه های وجودم که کلبه آرامش ذهنم را به آتش می کشد، لعنت به هر آنچه مرا از خودم دور می‌کند، لعنت به بی‌کسی و دلواپسی و لعنت به من که قدر خودم را نمی‌دانم.

⛱ دلم می خواهد گاهی مثل او باد به غبغب بیاندازم، خونسرد و راحت فیلم تماشا کنم و هر از گاهی از سر تفریح و هوس پیام های عاشقانه را بخوانم و در دلم به شور و اشتیاقی که برایم خرج می کند لبخند ژکوند تحویل داده و مغرورانه تر از همیشه خود را سیندرلای رمان های عاشقانه بدانم‌. ولی حیف که نمی‌شود.

⛱ نه من آنم که اوست و نه او آنی که من. پس می‌سوزم و می‌سازم، مهربانی می‌کارم و بی ‌تفاوتی‌ درو می‌کنم، وفا می‌کنم و ملامت می‌کشم و همه چیز را به دست روزگار می‌سپارم که آدم ها را انسان می کند، ادب می‌کند، سرجایشان می نشاند و کسی که حق عاشقی را ادا نکند گدای محبت می‌کند که همانا بجوید و نیابد.

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)