برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

سومين نشست هم انديشي مديران روابط بين الملل دانشگاهها در دانشگاه اروميه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
معاون وزيرعلوم خبر داد:
برگزاري سومين نشست هم انديشي مديران روابط بين الملل دانشگاهها در دانشگاه اروميه   

سومين نشست آموزشي و هم انديشي مديران روابط بين الملل دانشگاه‌ها و مراكز تحقيقاتي كشور در هفته اول آبانماه سال جاري در دانشگاه اروميه برگزار مي شود.
به گزارش سرويس صنفي آموزشي ايسنا، دكتر ارسلان قرباني معاون وزير و رييس مركز همكاري‌هاي علمي بين المللي وزارت علوم هدف از برگزاري اين نشست را تبيين فرصت‌ها و راهكارهاي توسعه همكاري‌هاي علمي بين المللي و آموزشي - فناوري دو جانبه بين دانشگاهي و بررسي نتايج نشست‌هاي قبلي و بازشناسي موانع موجود در توسعه همکاري‌هاي علمي بين المللي عنوان کرد و گفت: با عنايت به تحولات رو به رشد علمي بين المللي، جايگاه وزارت علوم، به عنوان ستاد توسعه علم و ضرورت توجه به ظرفيت‌هاي دانشگاه‌ها و بهره گيري آنها از توانمندي‌هاي خود و ديگران در پيشبرد اين امر و استفاده از ديپلماسي اكادميك براي توسعه روابط علمي و فناوري، مركز همكاري‌هاي علمي بين المللي وزارت علوم، «سومين نشست آموزشي و هم انديشي مديران روابط بين الملل و مراكز تحقيقاتي كشور» را برگزار مي نمايد.
قرباني همچنين از تمامي دانشگاه‌ها و مراكز تحقيقاتي كشور درخواست كرد تا نظرات، برنامه‌ها و موضوعات خود را جهت غني تر شدن اين نشست به مركز همكاري‌هاي علمي بين المللي وزارتخانه ارسال نمايند.
گفتني است؛ اولين نشست آموزشي و هم انديشي مديران روابط بين الملل و مراكز تحقيقاتي كشور در خرداد 1386 به ميزباني دانشگاه تهران و دومين نشست به ميزباني دانشگاه سيستان و بلوچستان در آذر 1387 در شهر زاهدان برگزار شد.

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)