برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

شركت‌هاي ايراني در تركيه فعاليت‌هاي اقتصادي خود را توسعه دهند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
مدير روابط بين‌الملل و اتاق بازرگاني آنكارا:
شركت‌هاي ايراني در تركيه فعاليت‌هاي اقتصادي خود را توسعه دهند

 

مدير روابط بين‌الملل و تجارت خارجي اتاق بازرگاني آنكارا از سرمايه گذاران و شركت‌هاي ايراني براي حضور گسترده تر در تركيه دعوت كرد.

به گزارش مدیریار به نقل از روابط عمومي وزارت صنايع و معادن، عمر فرخ چلبي با اشاره به پتانسيل‌هاي فراوان در زمينه همكاري‌هاي بين ايران و تركيه عنوان كرد: شركت‌هاي ايراني بهتر است با حضور گسترده‌تر در تركيه اقدام به ايجاد يك شبكه كرده تا بتوانند فعاليت‌هاي اقتصادي، تجاري و صنعتي خود را در تركيه توسعه دهند.
وي افزود: در تركيه مي‌توان طي يك روز يك شركت احداث كرد، بنابراين ايراني‌ها مي‌توانند با استفاده از اين فرصت شبكه خود را در تركيه گسترش دهند.
او با اشاره به بي تأثير بودن تحريم‌ها بر روابط اقتصادي ميان ايران و تركيه توضيح داد: بخش خصوصي تركيه طي 14 سال گذشته تجربه‌هاي خوبي بدست آورده و ما پيشنهاد مي‌كنيم كه بخش خصوصي در ايران نيز توليد خود را بر مبناي صادرات قرار دهد.
مدير روابط بين الملل و تجارت خارجي اتاق بازرگاني آنكارا همچنين با بيان اينكه تحريم‌هاي اعمال شده عليه ايران نشان مي‌دهد جامعه جهاني به اين كشور نياز دارد عنوان كرد: اين تحريم‌ها عادلانه نيست، در عين حال موقعيت خوبي را نيز براي توليدكنندگان و صنعتگران ايراني به وجود آورده است.
چلبي تأكيد كرد: تحريم ايران تحريم تركيه و ساير كشورهاي منطقه نيز محسوب مي‌شود.

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)