برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

افزايش ظرفيت جديد در تهران ممكن نيست

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
پرجمعيت‌ترين استان‌هاي دانشجويي كشور اعلام شد
معاون وزير علوم:
افزايش ظرفيت جديد در تهران ممكن نيست
شانس قبولي تهراني‌ها در شهرهاي اطراف افزايش مي‌يابد   
معاون‌ آموزشي وزارت ‌علوم،‌ تحقيقات و فناوري با اعلام اسامي پرجمعيت‌ترين استان‌هاي دانشجويي كشور، گفت: تهران، اصفهان، خراسان رضوي، فارس و خوزستان به ترتيب بيشترين جمعيت دانشجويي كشور را به خود اختصاص داده‌اند.
به گزارش مدیریار به نقل از ایسنا؛ دكتر حسين نادري‌منش افزود: براساس آمار سال گذشته به ترتيب تهران با 753هزار و 107 دانشجو، اصفهان با 264هزار و577 دانشجو، خراسان رضوي با 232 هزار و 269 دانشجو، فارس با 231 هزار و682 دانشجو و پس از آن خوزستان با 225 هزار و 295 نفر بيشترين جمعيت دانشجويي كشور را در بر مي‌گيرند.
وي با تاكيد بر اينكه امكان ايجاد ظرفيت جديد دانشجويي در شهر تهران امكان‌پذير نيست، اين موضوع را به عنوان سياست‌ وزارت‌ علوم بيان كرد كه دانشجويان بايد تابع آن باشند.
نادري منش در  خاتمه با اشاره به جمعيت بالاي 10 ميليوني شهر تهران، اظهاركرد: بر اين اساس وزارت‌ علوم براي كاهش نيافتن شانس قبولي داوطلبان تهراني، در استان‌هاي اطراف تهران همچون سمنان، قزوين، قم و مازندران ظرفيت مازاد جديد ايجاد كرده است تا اين ظرفيت، سر ريز جمعيت تهران را بگيرد.

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)