برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

گفتگوی مدیرمسئول مدیریار با روزنامه اعتدال

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
گفتگوی مدیرمسئول مدیریار با روزنامه اعتدال
پايگاه اطلاع‌رساني اينترنتي فارسي مديريت با عنوان "مديريار" با تأكيد بر آموزه‌هاي قرآني و در راستاي توصيه مقام معظم رهبري مبني بر توليد علم و جنبش نرم‌افزاري، در مشهد راه‌اندازي شد.
"مهدي ياراحمدي خراساني"، صاحب امتياز و مدير مسئول پايگاه اطلاع‌رساني "مديريار" با بيان اين مطلب گفت: پايگاه اطلاع‌رساني "مديريار" تمام يافته‌هاي علمي و پژوهشي را با رويكرد ديني، اخلاقي و اسلامي در اختيار مخاطبان خود قرار مي‌دهد.
مدرس دانشگاه پيام نور مشهد افزود: اين پايگاه اطلاع‌رساني در راستاي مباحث مربوط به مديريت اسلامي، مديريت اخلاق، ولايت فقيه و مديريت رفتار اسلامي، مطالب و موضوعات مختلفي را به مخاطبان خود ارايه مي‌دهد.
ياراحمدي با اشاره به محتواي پايگاه اطلاع‌رساني مديريار تصريح كرد: پايگاه اطلاع‌رساني مربوطه علاوه بر ارايه مقالات علمي و تئوريك و مسايل كاربردي و تحقيقات ميداني، در موضوعات مختلف به معرفي دانشمندان و نظريه‌پردازان مديريت و بيان تئوري‌هاي مديريت، معرفي و ارايه خلاصه كتب مديريتي پرداخته است.
مدير مسئول پايگاه اطلاع‌رساني مديريار با بيان اينكه در طراحي قالب سايت، به سه اصل توجه ويژه‌‌اي شده است، تأكيد كرد: رعايت اصول فني و قابليت توسعه، دسترسي آسان به اطلاعات براي كاربران و توجه به روان‌شناسي رنگ‌ها از مهمترين اصول اين پايگاه اطلاع‌رساني است.
مدرس دانشگاه پيام نور مشهد يادآور شد: در اين پايگاه اطلاع‌رساني موضوعات مرتبط به علوم مديريت نظير حسابداري و حسابرسي، حقوق اساسي و اداري، علوم سياسي، فن‌آوري اطلاعات، ارتباطات و رسانه، كتابداري و اطلاع‌رساني، روان‌شناسي، جامعه‌شناسي و مسايل مالي و اقتصادي با رويكرد اسلامي به مخاطبان عرضه شده است.
يادآوري مي‌شود، پايگاه اطلاع‌رساني "مديريار" فعاليت خود را به صورت آزمايشي از فروردين‌ماه آغاز كرده است و پس از گذراندن يك دوره فعاليت آموزشي از اواسط مردادماه به صورت رسمي راه‌اندازي شده است.
علاقه‌مندان مي‌‌توانند با مراجعه به آدرس اينترنتيwww.modiryar.com از محتوا و برنامه‌هاي اين پايگاه استفاده كنند. 
http://www.etedaldaily.com/1388/5/29/Etedal/1372/Page/8/Etedal_1372_8.pdf

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)