برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

پايگاه اطلاع‌رسانی مديريت با تأكيد بر آموزه‌های قرآنی راه‌اندازی شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
پايگاه اطلاع‌رسانی مديريت با تأكيد بر آموزه‌های قرآنی راه‌اندازی شد
خبرگزاری قرآنی ایران بیان کرد:
گروه فضای مجازی: پايگاه اطلاع‌رسانی اينترنتی فارسی مديريت با عنوان «مديريار» با تأكيد بر آموزه‌های قرآنی و در راستای توصيه مقام معظم رهبری مبنی بر توليد علم و جنبش نرم‌افزاری، در مشهد راه‌اندازی شد.
«مهدی ياراحمدی خراسانی»، صاحب امتياز و مدير مسئول پايگاه اطلاع‌رسانی «مديريار» در گفت‌و‌گو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه خراسان رضوی، با بيان اين مطلب گفت: پايگاه اطلاع‌رسانی «مديريار» تمام يافته‌های علمی و پژوهشی را با رويكرد دينی، اخلاقی و اسلامی در اختيار مخاطبان خود قرار می‌دهد.
مدرس دانشگاه پيام نور مشهد افزود: اين پايگاه اطلاع‌رسانی در راستای مباحث مربوط به مديريت اسلامی، مديريت اخلاق، ولايت فقيه و مديريت رفتار اسلامی، مطالب و موضوعات مختلفی را به مخاطبان خود ارايه می‌دهد.
ياراحمدی با اشاره به محتوای پايگاه اطلاع‌رسانی مديريار تصريح كرد: پايگاه اطلاع‌رسانی مربوطه علاوه بر ارايه مقالات علمی و تئوريك و مسايل كاربردی و تحقيقات ميدانی، در موضوعات مختلف به معرفی دانشمندان و نظريه‌پردازان مديريت و بيان تئوری‌های مديريت، معرفی و ارايه خلاصه كتب مديريتی پرداخته است.
مدير مسئول پايگاه اطلاع‌رسانی مديريار با بيان اينكه در طراحی قالب سايت، به سه اصل توجه ويژه‌‌ای شده است، تأكيد كرد: رعايت اصول فنی و قابليت توسعه، دسترسی آسان به اطلاعات برای كاربران و توجه به روان‌شناسی رنگ‌ها از مهمترين اصول اين پايگاه اطلاع‌رسانی است.
مدرس دانشگاه پيام نور مشهد يادآور شد: در اين پايگاه اطلاع‌رسانی موضوعات مرتبط به علوم مديريت نظير حسابداری و حسابرسی، حقوق اساسی و اداری، علوم سياسی، فن‌آوری اطلاعات، ارتباطات و رسانه، كتابداری و اطلاع‌رسانی، روان‌شناسی، جامعه‌شناسی و مسايل مالی و اقتصادی با رويكرد اسلامی به مخاطبان عرضه شده است.
يادآوری می‌شود، پايگاه اطلاع‌رسانی «مديريار» فعاليت خود را به‌صورت آزمايشی از فروردين‌ماه آغاز كرده است و پس از گذراندن يك دوره فعاليت آموزشی از اواسط مردادماه به صورت رسمی راه‌اندازی شده است.
يادآوری می‌شود، علاقه‌مندان می‌‌توانند با مراجعه به آدرس اينترنتیwww.modiryar.com از محتوا و برنامه‌های اين پايگاه استفاده كنند.
http://www.iqna.ir/samen/news_print.php?ProdID=450704

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)