برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

تدريس صرف دروس مديريت در دانشگاه‌ها براي تربيت مديراني کارآمد کافي نيست

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
معاون آموزش دانشگاه پيام‌نوراروميه:
تدريس صرف دروس مديريت در دانشگاه‌ها براي تربيت مديراني کارآمد کافي نيست   

معاون آموزشي دانشگاه پيام‌نور اروميه، نقش مديريت را در زندگي فردي و اجتماعي اساسي و تعيين کننده عنوان کرد و گفت: دانشگاه بايد در امر مديريت کارآمد، عرصه را براي دانشجويان وسيع و گسترده كند.

جليل حاجيلو با اشاره به مؤلفه‌هاي مديريت کارآمد و موفق اظهار كرد: مديريتي که مبتني بر معيارهاي ديني باشد موجب موفقيت در زندگي فردي و اجتماي مي شود.
وي نظم، پشتکار، اقتدار، صميميت، تلاش، پيگيري، قانونمداري و موقعيت شناسي را از مهمترين و برجسته‌ترين ويژگي يک مدير و مديريت مفيد و کارآمد عنوان کرد و ادامه داد: نمي‌توان صرفا با تدريس درس‌ها و مواد درسي مديريتي در دانشگاه‌ها به صورت تئوري، انتظار تربيت مديراني موفق و کارآمد در هيچ زمينه‌اي را داشت، چراكه شناخت و تجربه مديريتي در اين کار امري لازم و ضروري است.
معاون آموزش دانشگاه پيام‌نور اروميه، خاطرنشان كرد: دانشگاه بايد در امر مديريت کارآمد، عرصه را براي دانشجويان وسيع و گسترده كند تا شاهد مديريتي خلاق و کارآمد از سوي دانشجويان درتمامي مراحل زندگي اعم از فردي و اجتماعي و شغلي و ... باشيم.

 
 

 

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)