برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

پرورش راهبردی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 معرفي كتاب؛
 پرورش راهبردی
Strategic Educatio

 

اين کتاب انديشه هاي نظريه پردازان معتبر را مورد بحث و تجزيه و تحليل قرار داده است
پرورش راهبردي
منابع انساني ( ج 1 )
نوشته :
والتون , جان 1944 – م
مترجمان :
دكتر ناصر ميرسپاسي و داريوش غلام زاده
انتشارات:
 آهار
تيراژ : 
3000 نسخه
كتاب « پرورش راهبردي منابع انساني » براي استادان , دانشجويان و متوليان مديريت , پرورش منابع انساني تأليف شده است و يكي از جامع ترين كتاب هايي است كه تا به حال در اين زمينه منتشر شده و به همين جهت مطالعه آن به همه دانشجويان رشته هاي مديريت , مديران و كارشناسان ارجمند سازمان توصيه مي شود .
مجموعه حاضر در موضوع نيروي انساني با تفكرات و اقدامات جاري عرصه پرورش منابع انساني و راهبرد پرورش منابع انساني پرداخته است , حاوي موضوعات روز و جاري است كه در طرح هاي موجود قادر به تقويت عرصه علم و دانش كشور مي باشد اين مجموعه حاوي انديشه هاي نظريه پردازان معتبر را مورد بحث و تجزيه و تحليل قرار داده , اين اثر كتاب سال 1999 از سوي انجمن منابع انساني آمريكا معرفي شده كه بيانگر ارجحيت آن به ساير نتايج موجود  است .
در كتاب حاضر نظرات و جنبه هاي كاربردي و نظري در هم آميخته شده اند و ابعاد علمي تئوري ها را تشريح كرده است , مطالب همراه با تصاوير  ( مدل ها ) , نمودارها و مثال هاي متعدد همراه مي باشد .

 

لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را با
مدیریت سایت از طریق پست الکترونیکی؛
Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
در میان گذارید. 

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)