اخبار مدیریت

گفتگو مدیرمسئول مدیریار با ایسنا

خبرگزاري دانشجويان ايران – مشهد
سرويس: صنفي – آموزشي
مدير مسوول و صاحب امتياز سايت جامع “مدير يار” گفت: هدف از راه اندازي سايت مديريار توصيه مقام معظم رهبري در توسعه علم و جنبش نرم افزاري و تلاش براي معرفي علوم مديريت در مبناي آميزه هاي ديني مي باشد.
مهدي يار احمدي در گفت و گو با خبرنگار خبرگذاري دانشجويان ايران(ايسنا) – منطقه خراسان، در خصوص نحوه شکل گيري سايت “مدير يار” اظهار داشت: در ابتدا با تشکيل وبلاگ اثير (www.athir.blogfa.ir ) شروع به کار کرديم که اين وبلاگ در حال حاضر نيز فعال است و به عنوان بکاپ سايت مدير يار فعاليت مي کند، بعد از مدتي که سايت شکل گرفت به دليل يکسري محدوديت هاي وبلاگ، کاربران فشار زيادي آوردند و مجبور به راه اندازي سايت پيش از زمان مورد نظر شديم.
مهدي يار احمدي محتواي سايت “مدير يار” را بيش از صد رديف موضوعي برشمرد و تصريح کرد: اين موضوعات در ارتباط با دانش مديريت و علوم وابسته به مديريت مي باشد که مديريت صنعتي، مديريت دولتي، مديريت تعارض و مديريت رفتار از جمله شاخه هاي دانش مديريت و همچنين علوم حسابداري، علوم حسابرسي، حقوق اساسي، حقوق اداري، علوم سياسي و فناوري اطلاعات از جمله علوم وابسته به مديريت مي باشد.
وي در ادامه افزود: تمامي اين مسائل و موضوعات در صد رديف موضوعي با قابليت رديابي و جستجوي اطلاعات بالا برنامه‌ريزي و طبقه بندي شده و اطلاعاتي شامل مقالات، پژوهش ها و خلاصه کتب در اين سايت ارائه مي شود، همچنين يک لينک ويژه براي مباحث کاربردي از جمله تحقيقات ميداني و تحقيقات حاصل از پژوهش هاي علمي در اين سايت ارائه مي گردد.
مدير مسوول سايت جامع “مدير يار” با اشاره به حجم بالاي کاربران در سايت مدير يار گفت: يکي از نگاه هاي ما اين است که مخاطباني را که به دنبال اطلاعات مناسب هستند به اين سايت جامع نيازمند کنيم و با دادن اطلاعات جامع و درست در جهت خدمت رساني به مردم بکوشيم.
وي شروع اين سايت را در مرداد ماه 88 خواند و تصريح کرد: اطلاعاتي را که در وبلاگ اثير داشتيم در دي ماه 87 به سايت مدير يار منتقل کرديم و رونمايي سايت از فروردين ماه 88 آغاز شد و بعد از چند ماه آزمايش کار سايت جامع مدير يار درمرداد ماه 88 افتتاح شد.
شايان به ذکر است آدرس اين سايت www.modiryar.com که منابع کنکور در رشته هاي مختلف مديريت، در مقاطع کارشناسي، کارشناسي ارشد و دکترا در سايت موجود مي باشد و همچنين به تازگي بخش جديدي با عنوان اخبار مديريت راه اندازي شده است که اطلاعات مربوط به مديريت و زمينه هاي علمي پژوهشي مديريت را در اختيار کاربران قرار مي رهد.
انتهاي پيام
کد خبر: 8806-00223   
*http://khorasan.isna.ir/NewsView.aspx?ID=News-77385

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *