مدیریار در رسانه

شبکه خبر: رتبه اول مدیریار در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

 

15 مهر 1388  19:29
سومین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال عصر امروز با معرفی برگزیدگان پایان یافت.
به گزارش شبكه خبر به نقل از واحد مركزی خبر؛ مهدی سلامی، قائم مقام دبیر سومین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال در این مراسم گفت: آثار برگزیده از میان 7 هزار اثر ارسالی به دبیرخانه انتخاب شد و برگزیدگان برتر یكشنبه هفته آینده در مراسمی معرفی می شوند.
سومین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال، در بخش های هنرهای دیجیتال، نوآوری و فناوری، تلفن همراه، نرم افزارهای رسانه ای، بازی های رایانه ای و پایگاه های اطلاع رسانی و وبلاگ ها برگزار شد.
در بخش فناوری و نوآوری از نرم افزارهای هوشمند پیش بینی رؤیت هلال ماه ، نرم افزار ارتباط شیعی و نرم افزار آینه عكسبرداری 360 درجه قدردانی شد.
در بخش بازی های رایانه ای از بازی شمشیر نادر برای بهترین كاراكتر بازی، بازی رایانه ای سیاره میترا برای بهترین گرافیك بازی، عصر پهلوانان 2 برای بهترین صدا و موسیقی بازی و بهترین رابط كاری، بازی شمشیر نادر برای بهترین پیش نمایش، سیاره میترا برای بهترین بازی از دیدگاه فنی و بهترین طراحی بازی، بازی سیاره خاموش برای بهترین بازی كودكان 8 تا 14 ساله، بازی داستان جنگل برای بهترین بازی كودكان سن 3 تا 7 سال، بازی رانندگی در دلیجان برای دستاورد فنی و تولید بازی جدید و بازی زندگی جدید سارا برای نگاه نو و توجه ویژه به دختر است قدردانی شد.
همچنین در این بخش از مؤسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان به علت تعداد آثار كیفی و هنری قدردانی شد.
در بخش هنرهای دیجیتال از انیمیشن های ابن مقفع، خیال باف و كوزه روغن، افسانه گل نور و انیمیشن بارون می یاد جر جر، قدردانی شد.
در بخش نرم افزارهای تلفن همراه از نرم افزارهای حبل المتین، ندای توحید 2، به عنوان بهترین آثار مبلغ و مروج اسلام و معارف اسلامی و از نرم افزارهای پرسمان و مطلع عشق به عنوان بهترین آثار در حوزه فرهنگ عمومی با مخاطب خانواده و از نرم افزارهای روزشمار تشیع، مدرسه فقاد و مدیریت محتوایی آرمرایان به عنوان بهترین آثار نوآور و فن آور و از نرم افزار پیام كوتاه رهیاب به عنوان بهترین اثر مبلغ و مروج خط و زبان فارسی قدردانی شد.
در بخش اینترنت از پایگاه های اطلاع رسانی شناخت نامه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی و پایگاه اطلاع رسانی داور به عنوان بهترین پایگاه های اینترنتی مروج ارزش های انقلاب اسلامی و اندیشه های حضرت امام (ره) قدردانی شد.
سایت جامع گردشگری ایران و پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان و دانش آموختگان تركمن ایران به عنوان بهترین پایگاه مروج فرهنگ و هنر ایرانی ،پایگاه مدیریت مدیریار ، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) به عنوان بهترین پایگاه مروج فرهنگ و اندیشه و پایگاه های اطلاع رسانی كانون اندیشه جوان، مركز نشر اعتقادات و روایت عاشورا به عنوان بهترین پایگاه های مروج اسلام و معارف اسلامی معرفی شدند.
همچنین در این بخش، پایگاه اطلاع رسانی زنده یاد محمدرضا آغاسی به عنوان بهترین پایگاه ادبی، پایگاه های اطلاع رسانی دوربین دات نت، سایت عكاسی و شبكه آموزش مجازی سینما به عنوان بهترین پایگاه های هنری، پایگاه های اطلاع رسانی كتاب اول و بانك اطلاعات جامع رسانه های دیجیتال و نرم افزار ایران به عنوان بهترین پایگاه خدمات محتوایی معرفی و تجلیل شدند.
در این بخش پایگاه های جستجوگر سایت های قرآنی و موتور جستجوی مسكن و املاك ایران به عنوان بهترین موتورهای جستجوگر، پایگاه اطلاع رسانی میهن بلاگ به عنوان بهترین خدمات دهنده وبلاگ، پایگاه های وبلاگ نیوز و آیتگ به عنوان بهترین فعالیت فرهنگی مجازی، پایگاه های اطلاع رسانی جوان سالم، آشپزی ایرانی و لقمه، به عنوان بهترین پایگاه های اطلاع رسانی حوزه فرهنگ عمومی با مخاطب خانواده، پایگاه های سیویلیكا و آفتابگردان به عنوان بهترین پایگاه های پژوهشی، دانشگاهی و تخصصی و پایگاه های اطلاع رسانی سبكبالان روایتگر و بی پلاك به عنوان بهترین پایگاه های مروج فرهنگ ایثار،شهادت و دفاع مقدس معرفی و تجلیل شدند.
در بخش نرم افزارهای چند رسانه ای نرم افزارهای دانشنامه قرآنی نسیم رضوان، مرگ حیات جاودان و صحیفه امام خمینی به عنوان بهترین آثار مبلغ و مروج اسلام و معارف اسلامی، نرم افزارهای فرزند صالح 1 و راه سلامتی به عنوان بهترین آثار در حوزه فرهنگ عمومی با مخاطب خانواده، نرم افزارهای تهران قدیم و قم درگه بهشت، به عنوان بهترین آثار مبلغ مروج فرهنگ ایرانی، نرم افزارهای ریاضی اول دبستان، دنیای كاغذ و تا و دیكته گو به عنوان بهترین آثار برای كودك و نوجوان، نرم افزارهای هفت آسمان، نسخه تخصصی ارمغان نبی و اندیشه مطهر به عنوان بهترین آثار دانشگاهی، تخصصی و پژوهشی، نرم افزارهای لسان الغیب حافظ و سهراب سپهری به عنوان بهترین آثار مبلغ و مروج زبان و ادبیات فارسی معرفی و تجلیل شدند.
همچنین در این بخش نرم افزارهای سیاره اعداد، امام جواد (ع) و ارمغان پیامبر اعظم (ص) به عنوان بهترین آثار ارتباط تصویری، نرم افزارهای علم الهدی و آسمانی ها به عنوان بهترین آثار مبلغ و مروج فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس، نرم افزارهای انقلاب ایمان و سال سی؛ به عنوان بهترین آثار مبلغ و مروج ارزش های انقلاب و اندیشه های حضرت امام (ره)، نرم افزارهای آموزش زبان فارسی و سروش نگار به عنوان بهترین ابزار توسعه خط و زبان فارسی در محیط دیجیتال، نرم افزارهای نماز و بازی های آموزشی و سرگرمی اسلامی به عنوان بهترین آثار مبلغ و مروج نماز، نرم افزارهای آموزش جامع شبكه و آزمایش مجازی شیمی رهنما به عنوان بهترین آثار آموزشی، نرم افزارهای اس. ام. اس پنل و مدیریت زمان سامان به عنوان بهترین فناوری و نوآوری و نرم افزارهای نسیم بهشت، دُرج رودكی و سهراب سپهری به عنوان بهترین آثار رابط كاربری معرفی و تجلیل شدند.
در بخش ویژه این نمایشگاه كه با نام اصلاح الگوی مصرف برگزار شد در بخش هنرهای دیجیتال نرم افزار داستان های كوشا و نیوشا، در بخش بازی های رایانه ای زندگی جدید سارا و در بخش فناوری و نوآوری سامانه اطلاع رسانی و قطار هوشمند به عنوان آثار برتر معرفی و تجلیل شدند.
همچنین در این بخش در حوزه تلفن همراه، از نرم افزار جابین و در حوزه سایت ها و وبلاگ ها از سایت www.ihb.ir قدردانی شد.

http://www.irinn.ir/Default.aspx?TabId=15&nid=156887

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *