مدیریار در رسانه

واحد مرکزی خبر: مدیریار بهترین پایگاه مروج اندیشه

واحد مرکزی خبر: مدیریار بهترین پایگاه مروج اندیشه

 

برگزیدگان بخش های سومین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال عصر چهارشنبه در مراسم اختتامیه این نمایشگاه معرفی شدند.

 

به گزارش واحد مرکزی خبر ،  مهدی سلامی قائم مقام دبیر این نمایشگاه در این مراسم گفت: آثار برگزیده از میان 7 هزار اثر رسیده به دبیرخانه انتخاب شد و برگزیدگان برتر یکشنبه هفته آینده در مراسمی معرفی می شوند.

سومین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال، هنرهای دیجیتال، نوآوری و فناوری، تلفن همراه، نرم افزارهای رسانه ای، بازی های رایانه ای و پایگاه های اطلاع رسانی و وبلاگ ها برگزار شد.

در بخش فناوری و نوآوری از نرم افزارهای هوشمند پیش بینی رؤیت هلال ماه ، نرم افزار ارتباط شیعی و نرم افزار آینه عکسبرداری 360 درجه تقدیر شد.

در بخش بازی های رایانه ای از بازی شمشیر نادر برای بهترین کاراکتر بازی، بازی رایانه ای سیاره میترا برای بهترین گرافیک بازی، عصر پهلوانان 2 برای بهترین صدا و موسیقی بازی و بهترین رابط کاری، بازی شمشیر نادر برای بهترین پیش نمایش، سیاره میترا برای بهترین بازی از دیدگاه فنی و بهترین طراحی بازی، بازی سیاره خاموش برای بهترین بازی کودکان 8 تا 14 ساله، بازی داستان جنگل برای بهترین بازی کودکان سن 3 تا 7 سال، بازی رانندگی در دلیجان برای دستاورد فنی و تولید بازی جدید و بازی زندگی جدید سارا برای نگاه نو و توجه ویژه به دختر است تقدیر شد.

همچنین در این بخش از مؤسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان به علت تعداد آثار کیفی و هنری تقدیر شد.

در بخش هنرهای دیجیتال از انیمیشن های ابن مقفع، خیال باف و کوزه روغن، افسانه گل نور و انیمیشن بارون می یاد جر جر، تقدیر شد.

در بخش نرم افزارهای تلفن همراه از نرم افزارهای حبل المتین، ندای توحید 2، به عنوان بهترین آثار مبلغ و مروج اسلام و معارف اسلامی و از نرم افزارهای پرسمان و مطلع عشق به عنوان بهترین آثار در حوزه فرهنگ عمومی با مخاطب خانواده و از نرم افزارهای روزشمار تشیع، مدرسه فقاد و مدیریت محتوایی آرمرایان به عنوان بهترین آثار نوآور و فن آور و از نرم افزار پیام کوتاه رهیاب به عنوان بهترین اثر مبلغ و مروج خط و زبان فارسی تقدیر شد.

در بخش اینترنت از پایگاه های اطلاع رسانی شناخت نامه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی و پایگاه اطلاع رسانی داور به عنوان بهترین پایگاه های اینترنتی مروج ارزش های انقلاب اسلامی و اندیشه های حضرت امام (ره) تقدیر شد.

سایت جامع گردشگری ایران و پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن ایران به عنوان بهترین پایگاه مروج فرهنگ و هنر ایرانی ، پایگاه مدیریت مدیریار ، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) به عنوان بهترین پایگاه مروج فرهنگ و اندیشه و پایگاه های اطلاع رسانی کانون اندیشه جوان، مرکز نشر اعتقادات و روایت عاشورا به عنوان بهترین پایگاه های مروج اسلام و معارف اسلامی معرفی شدند.

همچنین در این بخش، پایگاه اطلاع رسانی زنده یاد محمدرضا آغاسی به عنوان بهترین پایگاه ادبی، پایگاه های اطلاع رسانی دوربین دات نت، سایت عکاسی و شبکه آموزش مجازی سینما به عنوان بهترین پایگاه های هنری، پایگاه های اطلاع رسانی کتاب اول و بانک اطلاعات جامع رسانه های دیجیتال و نرم افزار ایران به عنوان بهترین پایگاه خدمات محتوایی معرفی و تجلیل شدند.

در این بخش پایگاه های جستجوگر سایت های قرآنی و موتور جستجوی مسکن و املاک ایران به عنوان بهترین موتورهای جستجوگر، پایگاه اطلاع رسانی میهن بلاگ به عنوان بهترین خدمات دهنده وبلاگ، پایگاه های وبلاگ نیوز و آیتگ به عنوان بهترین فعالیت فرهنگی مجازی، پایگاه های اطلاع رسانی جوان سالم، آشپزی ایرانی و لقمه، به عنوان بهترین پایگاه های اطلاع رسانی حوزه فرهنگ عمومی با مخاطب خانواده، پایگاه های سیویلیکا و آفتابگردان به عنوان بهترین پایگاه های پژوهشی، دانشگاهی و تخصصی و پایگاه های اطلاع رسانی سبکبالان روایتگر و بی پلاک به عنوان بهترین پایگاه های مروج فرهنگ ایثار،شهادت و دفاع مقدس معرفی و تجلیل شدند.

در بخش نرم افزارهای چند رسانه ای نرم افزارهای دانشنامه قرآنی نسیم رضوان، مرگ حیات جاودان و صحیفه امام خمینی به عنوان بهترین آثار مبلغ و مروج اسلام و معارف اسلامی، نرم افزارهای فرزند صالح 1 و راه سلامتی به عنوان بهترین آثار در حوزه فرهنگ عمومی با مخاطب خانواده، نرم افزارهای تهران قدیم و قم درگه بهشت، به عنوان بهترین آثار مبلغ مروج فرهنگ ایرانی، نرم افزارهای ریاضی اول دبستان، دنیای کاغذ و تا و دیکته گو به عنوان بهترین آثار برای کودک و نوجوان، نرم افزارهای هفت آسمان، نسخه تخصصی ارمغان نبی و اندیشه مطهر به عنوان بهترین آثار دانشگاهی، تخصصی و پژوهشی، نرم افزارهای لسان الغیب حافظ و سهراب سپهری به عنوان بهترین آثار مبلغ و مروج زبان و ادبیات فارسی معرفی و تجلیل شدند.

همچنین در این بخش نرم افزارهای سیاره اعداد، امام جواد (ع) و ارمغان پیامبر اعظم (ص) به عنوان بهترین آثار ارتباط تصویری، نرم افزارهای علم الهدی و آسمانی ها به عنوان بهترین آثار مبلغ و مروج فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس، نرم افزارهای انقلاب ایمان و سال سی؛ به عنوان بهترین آثار مبلغ و مروج ارزش های انقلاب و اندیشه های حضرت امام (ره)، نرم افزارهای آموزش زبان فارسی و سروش نگار به عنوان بهترین ابزار توسعه خط و زبان فارسی در محیط دیجیتال، نرم افزارهای نماز و بازی های آموزشی و سرگرمی اسلامی به عنوان بهترین آثار مبلغ و مروج نماز، نرم افزارهای آموزش جامع شبکه و آزمایش مجازی شیمی رهنما به عنوان بهترین آثار آموزشی، نرم افزارهای اس. ام. اس پنل و مدیریت زمان سامان به عنوان بهترین فناوری و نوآوری و نرم افزارهای نسیم بهشت، دُرج رودکی و سهراب سپهری به عنوان بهترین آثار رابط کاربری معرفی و تجلیل شدند.

در بخش ویژه این نمایشگاه که با نام اصلاح الگوی مصرف برگزار شد در بخش هنرهای دیجیتال نرم افزار داستان های کوشا و نیوشا، در بخش بازی های رایانه ای؛ زندگی جدید سارا و در بخش فناوری و نوآوری؛ سامانه اطلاع رسانی و قطار هوشمند به عنوان آثار برتر معرفی و تجلیل شدند.

همچنین در این بخش در حوزه تلفن همراه، از نرم افزار جابین و در حوزه سایت ها و وبلاگ ها از سایت www.ihb.ir تقدیر شد.

 

 

 

http://www.iribnews.ir/Default.aspx?Page=IranContent&news_num=202477

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *