اخبار مدیریت

بررسی فرايند مديريت واردات كشوردر كميسيون صنایع مجلس

اعضاي كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي در جلسه روز يكشنبه فرايند مديريت واردات كشور و موانع تعرفه‌اي توسعه صنايع داخلي را برسي مي‌كنند.
همچنين ادامه بررسي طرح سرمايه‌گذاري – توسعه اشتغال و بخش خصوصي در دستور كار اين كميسيون خواهد بود.
اين كميسيون در اين جلسه بررسي طرح افزايش توان اعتباري بانك‌ها و حمايت از توليد و همچنين انتخاب اعضاي هيات تحقيق و تفحص در رابطه با حادثه معدن باب نيزوي استان كرمان به استناد ماده 198 آيين‌نامه داخلي را در دستور كار خود قرار داده است.
گفتني است كميسيون صنايع و معادن در جلسه روز سه‌شنبه خود از وزراي صنايع و معادن، ‌بازرگاني و امور اقتصادي و دارايي براي بحث و تبادل نظر پيرامون فرايند مديريت واردات كشور و بررسي موانع تعرفه‌اي توسعه صنايع داخلي دعوت به عمل آورده است.
همچنين اين كميسيون در روز سه‌شنبه هفته جاري در قالب كارگروه صنعت از رييس كل بانك مركزي و مديران عامل بانك‌ها دعوت به عمل آورده تا عملكرد سيستم بانكي در زمينه اجراي مصوبه هيات دولت مبني بر استمهال ديون واحدهاي توليدي و صنعتي كه كمتر از 20 ميليارد ريال بدهي دارند را بررسي نمايند و همچنين پس از آن به بررسي روند تدوين آيين نامه‌هاي اجرايي جزء«د» بند (6) ماده واحده قانون بودجه سال 88 كل كشور بپردازد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8808091480

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *