اخبار مدیریت

بحران اقتصادي بزرگترين نمايشگاه مخابراتي آمريكا را لغو كرد

به دنبال تداوم بحران اقتصادي جهاني و كاهش استقبال شركت‌ها براي حضور در بزرگترين نمايشگاه مخابراتي آمريكا، صاحبان اين نمايشگاه تصميم گرفتند آن را در سال 2010 برگزار نكنند.
به گزارش مدیریار به نقل از پي‌سي‌ولد، نمايشگاه بين‌المللي مخابراتي Supercomm آمريكا كه سال‌هاي گذشته با تغييراتي همراه بود و در برگزاري آن تفاوت‌هاي چشمگيري حاصل شد، به دنبال كاهش استقبال شركت‌هاي مخابراتي براي حضور در آن در سال 2010 ميلادي برگزار نمي‌شود.
“انجمن صنعت ارتباطات آمريكا “(TIA) و “انجمن مخابرات ايالات متحده “(USTelecom) حاميان اصلي اين نمايشگاه محسوب مي‌شوند و وظيفه برگزاري آن را برعهده دارند. اين دو سازمان پس از مذاكرات فراوان به صورت مشترك به اين نتيجه رسيدند كه اين نمايشگاه در سال جاري برگزار نشود.
اين دو سازمان بزگزاري بزرگترين نمايشگاه مخابراتي آمريكا را به شركتي به‌نام Expocomm واگذار كرده‌ بودند و هم‌اكنون از اين شركت خواسته‌اند تا نمايشگاه امسال را برگزار نكند.
بر اساس پيش‌بيني‌هاي قبلي، قرار بود نمايشگاه Supercomm 2010 بين روزهاي 26 تا 28 اكتبر در شيكاگو برگزار شود.
نمايشگاه Supercomm براي سال‌هاي طولاني مهم‌ترين عرصه رقابت بزرگان صنعت مخابرات آمريكا محسوب مي‌شد تا آخرين دستاوردهاي خود را طي آن در معرض ديد عموم قرار دهند. اما در سال 2005 دو حامي اصلي برگزاركننده اين نمايشگاه تصميم گرفتند آن را در بخش‌هاي مختلف و به صورت مجزا برگزار كنند.
در سال 2007 بار ديگر آن‌ها به يكديگر ملحق شدند و نام نمايشگاه را به TelecomNEXT تغيير دادند و به مدت دو سال، بزرگترين نمايشگاه مخابراتي آمريكا را با اين نام برگزار كردند. آن‌ها در سال 2009 ميلادي بار ديگر سراغ نام Supercomm رفتند و تاريخ برگزاري آن را به ماه اكتبر تغيير دادند و هم‌اكنون نيز تصميم گرفته‌اند كه در سال 2010 اين نمايشگاه را برگزار نكنند.