اخبار مدیریت

راه اندازي مرجع الكترونيكي علوم مديريت ايران

مديريار: پايگاه اينترنتي “مرجع الكترونيكي علوم مديريت ايران با همت جمعي از متخصصان مديريت كشور راه‌اندازي شد.به گزارش مديريار در اين پايگاه با هدف توليد، بازآفريني، انتشار و تبادل اطلاعات علمي و ارائه خدمات آموزشي و مشاوره اي در زمينه مديريت براي همه ايرانيان و فارسي زبانان طراحي و راه اندازي شده و داراي بخش‌هاي متنوعي براي پاسخگويي به نيازهاي علمي-آموزشي اساتيد، مديران، دانشجويان و كليه علاقمندان به رشته مديريت است.
در چشم انداز اين سايت آمده است: به حول و قوه الهی و عنایات حضرت حجت ابن الحسن العسگری «عج» و در سایه مشارکت و همکاری اساتید، دانشجویان، مدیران و فرهیختگان ایرانی، سایت eModir.com در افق چشم‌انداز سال 1400 هجری شمسی، جامع‌ترین و بزرگترین مرجع الکترونیکی اطلاع رسانی، انتشار منابع علمی، تبادل مدارک علمی و خدمات آموزشی و مشاوره‌ای در زمینه مدیریت برای فارسی زبانان خواهد بود. مديريت اين سايت به عهده ي آقاي ميلاد صفائي است.بخش‌هاي مختلف اين سايت عبارتند از تئوري‌هاي مديريت،مقالات مديريتي،معرفي نشريات علمي،متون و جزوات،اطلاعات مربوط به ادامه تحصيل در رشته‌هاي مديريت،پايان نامه‌هاي دكتري و كارشناسي ارشد رشته مديريت،معرفي سمينارهاي مديريتي،معرفي پايگاه‌هاي علمي،مصاحبه با كارآفرينان،اسلايدهاي مديريتي،اخبار بازار كار،بانك اطلاعات اساتيد مديريت،تالارهاي بحث و گفتگو، مشاوره مديريت،معرفي كتاب‌هاي مديريتي،معرفي وبلاگ‌هاي مديريتي.
كليه خدمات اين پايگاه براي عموم رايگان است و كاربران مي توانند با مراجعه به بخش انتشار مطالب، نوشته‌ها و يافته‌هاي تحقيقاتي خود را به نام خود در اين سايت منتشر نمايند. مديران اين پايگاه آمادگي خود را براي همكاري با سازمان‌ها، سايت‌هاي مرتبط، انجمن‌هاي علمي و دانشگاه‌ها اعلام مي‌دارند. كاربران علاقمند به مباحث مديريتي، مي‌توانند براي بازديد از “مرجع الكترونيكي علوم مديريت ايران ” به آدرس www.eModir.com مراجعه نمايند.