اخبار مدیریت

جدول زمانبندی آزمون کارشناسی نا پیوسته 89 اعلام شد

دكتر حسين توكلي با اشاره به آغاز توزيع كارت ورود به جلسه آزمون از روز يكشنبه سوم مرداد ماه، گفت: كارت‌هاي‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ تا 5 مرداد ماه براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org  قرار دارد.
وي افزود: كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ ‌در آزمون براي پرينت كارت ورود به جلسه بايد در زمان اعلامي به سايت سازمان مراجعه و با وارد كردن اطلاعات مندرج بر روي كارت اعتباري ثبت‌نام خود و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده، كد رهگيري و شماره شناسنامه و يا نام خانوادگي و نام، شماره شناسنامه، سال تولد و شماره ملي يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه كنند.
توكلي با تاكيد بر اينكه براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و همچنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است، تصريح كرد: كليه داوطلبان بايد شخصا براي پرينت كارت شركت در آزمون اقدام كنند.
توكلي افزود: چنانچه هر يك از داوطلبان موفق به پرينت كارت شركت در آزمون نشده و يا اطلاعات كارت اعتباري خود را در اختيار ندارند، بايد با همراه داشتن كارت ملي و يا شناسنامه عكسدار شخصا به باجه رفع نقص حوزه ذيربط مراجعه كنند.
وي با اشاره به جدول زمانبندي برگزاري آزمون كارشناسي ناپيوسته، گفت: آزمون داوطلبان گروه‌هاي آموزشي فني و مهندسي و علوم پايه صبح روز پنج شنبه و آزمون داوطلبان گروه‌هاي آموزشي پزشكي، كشاورزي، علوم انساني، هنر و دامپزشكي در بعدازظهر روز پنج شنبه هفت مرداد ماه در 35 شهرستان كشور برگزار مي‌شود.‌

http://www.isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1578358&Lang=P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *