اخبار مدیریت

کارمندان تهرانی چاره ای بیندیشند

لطف الله فروزنده : از 18000 هزار متقاضی خروج از تهران تاکنون 6000 هزار نفر از تهران خارج شده اند و انتقال بقیه افراد نیز ادامه دارد.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور از انتقال قطعی6 هزارکارمند و117 دستگاه دولتی یا دفتر اجرایی وابسته به آنها از تهران خبرداد .
به گزارش مدیریار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، لطف الله فروزنده در مصاحبه با رادیو سراسری گفت: از 18000 هزار متقاضی خروج از تهران تاکنون 6000 هزار نفر از تهران خارج شده اند و انتقال بقیه افراد نیز ادامه دارد.
وی افزود : با انتقال دفاتر و یا کل مجموعه 117 شرکت دولتی نیز که در تهران هستند حساب های آنها نیز انتقال خواهد یافت.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور گفت : در حال برنامه ریزی برای انتقال 150 موسسه تحقیقاتی و پژوهشی از تهران هستیم .
فروزنده افزود : در راستای اجرای این طرح دستگاه ها موظف شده اند 40 درصد از بخش های ستادی و نیروی انسانی خود را از تهران خارج کنند.
وی از آخرین مصوبه دولت که براساس آن نیروهای ساکن اطراف تهران می توانند به محل سکونت شان منتقل شوند خبر داد و گفت : ‌افرادی که در تهران شاغل هستند در صورتی که به محل سکونت شان در یکی از شهرهای استان تهران منتقل شوند بخشی از مزایایی را که در طرح مشخص شده است دریافت خواهند کرد.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور افزود: واگذاری بخشی از ساختارها و روش ها به مراکز استانی در دست مطالعه است.