اخبار مدیریت

برگزاری نخستين همايش دو سالانه ملی بازاريابي

 

نخستين همايش دو سالانه ملی بازاريابي: فرصت‌ها و چالش‌ها، در ارديبهشت ماه سال 1393 به میزبانی دانشگاه فردوسي مشهد برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد و  دبيرخانه اين همايش، محورهاي پذيرش مقاله، بازاريابي نوين و فرا نوين(مدرن و پست مدرن)، بازاريابي و تبليغات استراتژيک، بازاريابي بين المللي و جهاني، بازاريابي، مشتري مداري و رفتار مصرف کننده، بازاریابی خدمات بانکی، بیمه و سرمایه گذاری، کسب و کار، تجارت و بازاريابي الکترونيک، بازاریابی پروژه های عمرانی و شهری، بازاريابي دولتي، سياسي، مذهبي و اجتماعي، مديريت استراتژيک برند و ارتباطات، بازاريابي و تهديدات(تحريم، رکود و …)، آسيب شناسي بازاريابي، کاربردهاي بازاريابي (در خدمات توزیع، ورزش، گردشگري و … ) مي‌باشد.

دكتر عليرضا حداديان (دبيرکل همايش و استاديار دانشگاه فردوسي مشهد) درباره اهداف برگزاري اين همايش می‌گوید:

     

هدف اين همايش ملي، ارائه يافته‌هاي نوين و اصیل پژوهشي در عرصه علم بازاريابي در قالب برگزاری نشست های علمی و نیز برگزاری کارگاه های کاربردی در دو زمینه موضوعات نوین بازاریابی و تجربیات مدیران موفق  اين حوزه می باشد. با توجه به اهمیت پیاده سازی علم بازاریابی و مشتری مداری در کلیه سازمان ها و مؤسسات اعم از خصوصی و دولتی یا صنعتی و خدماتی و اثر آن  در بهبود انجام امور و خدمت‌رساني هر چه بیشتر و بهتر به جامعه  و رشد و توسعه سازمان ها، درنهایت، خدمات این همایش می تواند زمينه‌ساز كمك به رشد و پيشرفت اقتصادي كشور باشد.
شايان ذكر است كه كميته‌اي متشكل از اساتيد برجسته و اعضاي محترم هيئت علمي دانشگاه‌هاي كشور از جمله دانشگاه تهران، دانشگاه اصفهان، دانشگاه علامه طباطبايي، دانشگاه فردوسي مشهد، دانشگاه تربيت مدرس، دانشگاه صنعتي شريف، دانشگاه علم و صنعت ايران و… زير نظر دكتر آذر كفاش‌پور (دبير علمي همایش و دانشيار دانشگاه فردوسي مشهد) مسؤليت بررسي مقالات واصل شده به دبیرخانه این همایش را بر عهده دارند. همچنین مقالات برتر در نشريات علمي‌ـ‌پژوهشي منتشر و تعدادی از مقالات برگزیده، ارائه خواهند شد.
اين همايش در روزهاي دهم و یازدهم ارديبهشت ماه سال 1393 در محل آمفي تئاتر دانشكده علوم پايه دانشگاه فردوسي مشهد برگزار خواهد شد. ضمناً آخرين مهلت ارسال مقالات، دهم بهمن ماه سال جاري است که نتايج آن تا دهم اسفند اعلام خواهد شد. دهم اسفند ماه،  آخرین مهلت ثبت نام در همایش نیز خواهد بود.
علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به وبگاه mktg1.um.ac.ir مراجعه فرمايند. شایان ذکر است سایت جامع مدیریت “مدیریار” از حامیان رسانه ای برگزاری این همایش می باشد.

 

Final_Poster

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *