مقالات مدیر مسئول

وقتش رسیده

خودتان خوب می دانید دیگر زمانی برای مماشات و مسامحه در برابر افرادی که سال ها بر مناصب کلیدی تکیه زده، دردی از مردم دوا نکرده و تنها به فکر خود و اطرافیانشان بوده اند نداریم. مگر نگفتید رقیب شما فساد و ناکارآمدی است. بسم الله! تیمی قدرتمند آماده سازید و این رقیب ناجوانمرد را برای همیشه از میدان انقلاب به دور کنید تا هم کشور را بیمه کنید و هم دعای خیر میلیون ها ایرانی بدرقه شما باشد. تورم حال مردم را گرفته، تحریم ها طاقت فرسا است، کرونا و داغ هایی که بر دلمان نشانده روحیه جمعی را کاهش داده، فساد اداری و مالی روند امور را با اختلال مواجه کرده و دیگر شما و دولتتان چاره ای جز تحولی اساسی در همه فرآیندها ندارید.

علیرغم همه ی مسائل و مشکلاتی که گریبان مردم را گرفته است همه می خواهیم به شما و وعده هایتان امیدوار باشیم و برای رسیدن به ایرانی آباد و پیشرفته تلاش کنیم. شما مسیر سختی پیش رو دارید؛ از سنگ اندازی ها و مانع تراشی های خود باخته های داخلی بگیرید تا دشمنی بی حد و حصر همان هایی که خارج از کشور نشسته و هیچگاه دوست ندارند آب خوش از گلوی ملت ایران پایین برود. اما مکتب ما تلاش و مجاهدت، توکل و تعقل، شجاعت و رشادت در مسیر هدف را توصیه می کند پس قطعاً نباید اجازه داد هیچ عاملی بتواند خللی در عزم راسخ مردم و دولت ایجاد نماید.

آن چه گفتم شعار نیست «تکلیف شماست» و «امیدواری مردم». باید همین گونه شود تا کشور و انقلاب اسلامی از این پیچ خطرناک تاریخی عبور کند. نخبگان را فرا بخوانید، به جوانان میدان بدهید، افراد نالایق و ناکارآمد را کنار بزنید، برای ایجاد وحدت و یکپارچگی مردم برنامه ارائه دهید، با مردم صادق و روراست باشید، دایره خودی ها را محدود نکنید، تحمل انتقاد منصفانه و نظر مخالف را داشته باشید، در نظر و عمل اجازه افراط و تفریط ندهید، با مردم بمانید و از حقوق شان بی محابا دفاع کنید، دور دست های مدیریت خود در استانداری ها و فرمانداری ها را به صورتی موثر کنترل و حمایت نمایید و خلاصه تعریفی عملیاتی از مدیریت انقلابی و جهادی ارائه دهید. «تا سیه روی شود هر که در او غش باشد»

منبع: پایگاه خبری تحلیلی نیکرو، شناسه: ۵۸۱۸۲۸ تیر ۱۴۰۰ – ۱۹ : ۰۶

https://www.nikru.ir/newsprint/5818

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *