برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل پنج اصل اساسی مدیریت است. مدیران باید برای همه ی این اصول از مهارت کافی برخوردار باشند.

واحد ترجمه

ترجمه متون تخصصی انگلیسی و عربی خود را به ما بسپارید:

واحد «ترجمه ی متون تخصصی انگلیسی  و عربی» پایگاه جامع مدیریت " مدیریار " مقالات، كتاب ها، یادداشت ها، نامه ها و سایر متون متقضایان و مخاطبان گرامی را توسط كارشناسان مجرب از انگلیسی و عربی به فارسی و از فارسی به انگلیسی و عربی با شرایط زیر ترجمه می نماید: 

  • متون ارسالی توسط متخصصین مربوطه در واحد ترجمه ی پایگاه جامع مدیریت "مدیریار" در اسرع وقت و با نثری روان ترجمه خواهد شد.
  • متون ارسالی ابتدا توسط كارشناسان تخصصی در حوزه مربوطه بررسی، رتبه بندی و قیمت گذاری می گردد. بعد از توافق درمورد قیمت و زمان تحویل، متون ترجمه گردیده و در اختیار متقاضیان قرار داده خواهد شد.
  • در صورت تایپ متون هزینه های مربوطه به صورت جداگانه محاسبه می گردد.
  • از آن جا كه مدیریار رسانه ای علمی، پژوهشی و دانشگاهی است امور ترجمه ی آن نیز توسط افراد متخصص صورت می پذیرد. از این رو متقاضایان محترم از صحت علمی ترجمه ها اطمینان خاطر خواهند داشت.
  • برای ترجمه متون تخصصی نیازی به مراجعه حضوری مخاطبین نمی باشد.
  • در صورتی که در ترجمه خود تمایل دارید نکات خاصی رعایت شود و یا از لغات تخصصی با معانی مشخص در ترجمه انگلیسی، عربی یا ترجمه فارسی متن مذکور استفاده گردد مراتب را اعلام نمایید تا مطابق با سلیقه و خواسته شما ترجمه تنظیم شود.
  • ساخت پاورپوینت و اسلایدهای پیشرفته برای پروژه ها، تحقیقات، امور اداری و دانشگاهی توسط متخصصان واحد انتشارات مدیریار انجام می پذیرد. بدیهی است هزینه های آن به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

 

برای كسب اطلاعات بیشتر از طرق زیر با ما تماس حاصل فرمایید:
تلفن همراه: 09386619416
آدرس پست الكترونیكی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
هانیه مازندرانی
مسئول واحد ترجمه سایت جامع مدیریت"مدیریار"

نام و نام خانوادگی
Invalid Input

زمینه کاری
Invalid Input

شماره تلفن همراه(*)
Invalid Input

تلفن ثابت
Invalid Input

رایانامه ( ایمیل )
Invalid Input

موضوع مقاله(*)
Invalid Input

شرح مقاله(*)
Invalid Input

الحاق متن
Invalid Input

سوال امنیتی(*)
سوال امنیتی
Invalid Input

این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.59 (69 رای)